Angļu valodas nodarbības Ropažu novada iedzīvotājiem

11.07.2019
Angļu valodas nodarbības Ropažu novada iedzīvotājiem
Ropažu novada iedzīvotājiem tiek dota iespēja lietderīgā veidā apgūt angļu valodu, mācoties pie plaši pieredzējuša speciālista. Angļu valoda – tā ir starptautiska nākotnes valoda, kas jau tagad palīdz atvērt apvāršņus uz plašākām Jūsu dzīves iespējām.

Mācoties pēc rūpīgi izstrādātas programmas, apgūsit pašu nepieciešamāko ceļojumiem, biznesam, studijām vai komunikācijai ar sev tuvajiem cilvēkiem. Nodarbības skar visas nepieciešamākās tēmas. Tiek trenētas prasmes izteikt savu viedokli gan mutiski, gan rakstveidā un saprast dzirdēto un lasīto. Ir iespēja paplašināt savu vārdu krājumu ar bieži pielietojamiem jēdzieniem. Un tas viss,- balstoties uz ievērojamāko angļu valodas ekspertu atzinumiem, ilggadēju apmācības pieredzi un materiāliem, ko izstrādājušas tādas visā pasaulē atpazīstamas izdevniecības kā „Cambridge University Press”, „Oxford University Press” un „Pearson”.

Tiek komplektētas divas pamatgrupas: 1) cilvēkiem bez iepriekšējas angļu valodas lietojuma pieredzes (vai ar minimālu pieredzi) – pamatlīmeņa grupa; 2) vidējā sarežģītības līmeņa grupa. Nodarbības grupās ir paredzētas dalībniekiem no 18 gadu vecuma (privātstundas ir pieejamas arī personām zem šī vecuma). Pamatgrupas tiek iedalītas arī rīta (plkst. 10:00-12:00) un vakara (plkst. 18:30-21:30) grupās. Lai nodrošinātu individuālu izaugsmes pieeju, katrā grupā ir ne vairāk par divpadsmit dalībniekiem.

Nodarbībām var reģistrēties, sākot no 15. jūlija un līdz 28. jūlijam (precīzs nodarbību plānojums tiks sastādīts, balstoties uz Jūsu mācību vajadzībām). Apmācības mēnešmaksa ir 35 eur/no personas (cenā iekļauti izdevumi par mācību materiāliem). Interesentiem ir pieejamas arī privātstundas; to cena, - 70 eur/mēn. Mēnesī tiek plānotas četras 1,5 h nodarbības; kursa kopgarums – 6 mēneši (24 nodarbības). Apmācības noslēgumā dalībnieki saņem iegūtās izglītības apliecinošu dokumentu.

Nodarbības vadīs izglītības vadības maģistrs, pedagoģijas bakalaurs Indars Kraģis, kurš ir strādājis kā lektors Latvijas Kultūras koledžā un vadījis nodarbības Latvijas Universitātē. Angļu valodas kursus lektors ir vadījis gan Rīgā (mācību centros „Little More” un „Polyglot”), gan citviet Latvijā un darbojies kā privātskolotājs vairākiem ievērojamiem uzņēmējiem un uzņēmumu vadītājiem.

 

Papildinformācija un reģistrācija ir pieejama, zvanot:

(+371) 2551 4384 vai rakstot: indars.kragis@gmail.com

Datora versija