Garkalnē atklāj jaunu moduļu tipa piebūves ēku pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš”

20.08.2021
Garkalnē atklāj jaunu moduļu tipa piebūves ēku pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš”
20. augustā, Garkalnes pagasta Langstiņos, tika atklāta jauna moduļu tipa piebūves ēka pirmsskolas izglītības iestādei “Čiekuriņš”, kurā atrodas 4 pirmsskolas izglītības grupas bērniem vecumā no 3-7 gadiem.

Lai mazinātu bērnu rindu uz pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm Garkalnē, un rastu ātru risinājumu, kā viena no iespējām pagājušajā gadā tika izvērtēta moduļu tipa bērnudārza būvniecība. Garkalnes pašvaldības speciālisti 2020. gadā apmeklēja kaimiņu novadus - Carnikavu un Saulkrastus, un iepazinās ar jau realizētajiem moduļu tipa būvniecības risinājumiem, paplašinot izglītības iestāžu telpas.

Pašvaldībā tika pieņemts lēmums izsludināt konkursu par moduļu tipa piebūves celtniecību PII “Čiekuriņš” teritorijā, kur ir piemērota vieta un apkārtēja vide. Pagājušajā gadā tika izsludināts būvniecības konkurss un, noslēdzoties būvniecībai, jaunās pirmsskolas izglītības iestādes telpas 4 grupās ir gatavas uzņemt 80 bērnus.

Jaunās grupiņu telpas ir pilnībā aprīkotas ar visu nepieciešamo tehniku, mēbelēm, mācību līdzekļiem un rotaļlietām. Šobrīd vēl notiek labiekārtošanas darbi rotaļlaukumos pie jaunās moduļu tipa piebūves ēkas. Divās grupās bērni uzsāk mācības 23. augustā, vēl divas grupas bērni sāks apmeklēt 1. septembrī.

Atklāšanā PII “Čiekuriņš” vadītāju Vitu Skukausku sveica Ropažu novada pašvaldības izpilddirektors Maksims Griščenko, Ropažu novada domes priekšsēdētājas trešais vietnieks Hosams Abu Meri, Izglītības, kultūras, sporta, jaunatnes lietu un veselības aprūpes departamenta direktore Sanita Tīberga un departamenta Izglītības nodaļas vadītāja Vija Tomiņa, izpilddirektora vietniece Jeļena Toca kopā ar Garkalnes pagasta pārstāvjiem, un būvnieka, SIA “Inoss”, pārstāvis Guntars Frīdenbergs.

PII “Čiekuriņš” audzēkņi kopā ar skolotājām bija sagatavojuši pārsteigumu un visiem klātesošajiem bija iespēja dzirdēt PII “Čiekuriņš” himnas pirmatskaņojumu.

Pēc svinīgas lentes pārgriešanas, tika apskatītas jaunās grupiņu telpas.

 

Datora versija