Ropažu mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas bērni uzstājās Starptautiskajā netradicionālās modes skatē

10.02.2020
Ropažu mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas bērni uzstājās Starptautiskajā netradicionālās modes skatē
31.janvārī Ropažu mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas bērni uzstājās Spoģu mūzikas un mākslas skolas organizētajā Starptautiskajā netradicionālās modes skatē - konkursā “FLORA UN FAUNA”.

Dzīvā daba ir cilvēka eksistences pamats - ēdiens, gaiss, ūdens, apģērbs. Mums kā māksliniekiem flora un fauna ir nebeidzams iedvesmas avots! Mākslas skolas

Bērni nodarbībās izveidoja konceptuālu tērpu kolekciju “Dabas kliedziens”, kam iedvesma rasta procesosos, kas šobrīd notiek uz mūsu planētas – ugunsgrēki Austrālijas kontinentā, globālā sasilšana, plastmasas atkritumu piesārņojums okeānos un jūrās, eksperimenti ar dzīvniekiem, masveidīga mežu izciršana utt utjpr.

Ar šo kolekciju Ropažu mākslas skolas bērni vēlējās vērst uzmanību uz dabas skaistumu, trauslumu, dažādību un saglabājamību.
KATRA CILVĒKA ATBILDĪBA IR SAUDZĒT UNIKĀLO PLANĒTAS FLORU UN FAUNU!


Tērpu radīšanā piedalījās liela komanda- vairāk kā 20 mākslas skolas bērni un visi mākslas skolas pasniedzēji, kuri ar milzīgu iedvesmu un neatlaidīgu darbu paveica šo apjomīgo projektu. Tika izstrādāti 10 tērpu komplekti, kurus papildināja aksesuāri - cepures, brilles, cimdi, zeķes un apavi. Tērpiem pievienoja grandiozas detaļas- taureņu spārnus, astes, ragus... Tika izstrādāti konceptuāli dabas ekoloģijas tēmai veltīti plakāti. Lai paveiktu šo apjomīgo projektu, bērni ar milzīgu degsmi un entuziasmu nāca papildus un radīja, veidoja,līmēja un šuva.

Liels paldies drosmīgākajiem bērniem, kuri izvēlējās doties uz skati un demonstrēt mūsu mākslas skolas nepieradinātās modes kolekciju-
Evai Krotei
Kristai Keišai
Enijai Vjaksei
Beatrisei Mužikai
Adrijai Magonei Apinei
Patrīcijai Kalniņai
Martai Saidai
Kevinam Raivim Lastovskim
Ancei Eglītei
Leonam Slišānam
Nikolai Ancānei

Milzīgs paldies bērniem, vecākiem, skolotājiem, saimnieciskajiem darbiniekiem, skolas vadībai, Ropažu novada pašvaldībai un visiem, kuri palīdzēja tapt šim grandiozajam un skaistajam darbam.


Ropažu MMS Skolotāja

Agnese Volmāre

Datora versija