Ar īpašu programmu Ropažu novada iedzīvotājiem Līgo svētkos uzstāsies Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens

04.06.2021
Ar īpašu programmu Ropažu novada iedzīvotājiem Līgo svētkos uzstāsies Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens

Līgo svētku svinētāji ir malu malās un katrā saimē šie svētki ir īpaši – šķiet, ka enerģijas ir vairāk, visu nakti var dziedāt un dejot!  Lai gan šogad nevarēsim dejot kuplā pulkā  Ropažu vēsturiskajā parkā, esam sagatavojuši īpaši Ropažu novada iedzīvotājiem veidotu koncertu.  21.jūnijā 20:00 Ropažu KIC Facebook lapā un Ropažu novada mājaslapā būs iespēja skatīt Līgo svētkiem veltītu koncertu.

“Katra dziesmas izvēlei ir dziļi personīgs iemesls. Tā kā mūsu tauta un teātris ir ārkārtīgi bagāta ar brīnišķīgiem komponistiem, dzejniekiem un teātra un kino mūziku, tad šī ir iespēja uz kādu mazu daļu no tā atskatīties, bet vislabāk - tajā piedalīties un dziedāt līdzi, jo koncertā skanēs dziesmas, kurām vārdus zinām pat daudz nepiedomājot,“ Līgo svētku koncertā dziedāt līdzi dziesmām aicina Dita un Mārtiņš.

Koncertā piedalīsies vēl divi brīnišķīgiem mūziķi – Jānis Strazds (taustiņinstrumenti) un Māris Kupčs (akustiskā ģitāra).

Koncertā skanēs dažādas jestras filmu un teātra izrāžu dziesmas. Dzirdēsiet gan Raimonda Paula “O, meitenes”, “Autobraucēju dziesmiņa” un “Septītajās debesīs”, gan nesenā jubilāra Imanta Kalniņa neoficiālo teātra himnu “Lilioma dziesma”.

Koncerta aktualitātēm sekojiet līdzi Ropažu KIC Facebook lapā vai Ropažu novada mājaslapā.

 

Datora versija