Ciemiņi no Pāvilostas

25.06.2019
Ciemiņi no Pāvilostas
Kultūras darbinieku dienas ietvaros 13. jūnijā Ropažu novadā viesojās radošie, enerģiskie un izdomas bagātie kultūras cilvēki no Pāvilostas novada - bibliotēku, muzeju, tūrisma informācijas centra, novada avīzes redkolēģijas un kultūras nama darbinieki, lai smeltos jaunas idejas savam darbam.

Rīts, Ropažu gides Daces pavadībā, iesākās ar sportisku rīta rosmi jaunajā Lielo Kangaru dabas takā, ko papildināja stāstījums par dabas lieguma vēsturi un takas izveidi. Ejot pa dabas taku, tika izspēlēta arī izglītojošā spēle “Noķer dabu Kangaros” iepazīstot dabas lieguma specifisko un aizsargājamo floru un faunu. Nobeigumā drosmīgākie aplūkoja apkārtni no 33 metrus augstā skatu torņa.

Tālāk ceļš veda uz Kangaru staciju, kurš ir vietējās nozīmes kultūras piemineklis. Klausoties interesantajā stāstījumā par Kangaru stacijas vēstures līkločiem un veldzējoties no lielās tveices stacijas uzgaidāmājā telpā, kuras interjers vēljoprojām rada aizgājušo laiku burvību, tika baudīta kafija un pārrunātas nākotnes vīzijas.

Viesošanās Ropažu novadā noslēdzās ar Ropažu novada bibliotēkas apmeklējumu. Ciemiņi tika iepazīstināti ar bibliotēkas darbību, tika stāstīts par pasākumiem kādus bibliotēka organizē un piedāvā iedzīvotājiem, par labo pieredzi un sadarbību ar pašvaldību, par nākotnes plāniem un iecerēm.

 

Datora versija