“Cukurs” saldākai dzīvei Ropažu centrā

08.11.2019
“Cukurs” saldākai dzīvei Ropažu centrā
Novembrī un decembrī Ropažu centrā dzīvot sāks vēl viena jauna ēka ar līdz šim neierastu un interesantu piepildījumu - pašā Ropažu centrā pavisam drīz durvis vērs jauns vietējo amatnieku un mazo ražotāju veikaliņš “Cukurs” ar īpašu gaisotni un atmosfēru.

Ideja par “Cukuru”

Ideja par šāda veikaliņa nepieciešamību biedrībai “Ropažu novada uzņēmēji” radās, vēloties aktivizēt vietējos mājražotājus un amatniekus, vienlaikus liekot noticēt pašu spēkiem un tam, ka viņu radītās preces var būt noderīgas un skaistas dāvanas pašos gaidītākajos gada svētkos. Svarīgi, ka “Cukurs” ir arī sadarbības projekts starp Ropažu novada uzņēmējiem, jo veikala radīšanā un veidošanā ir iesaistījušies un tiek iesaistīti daudzi uzņēmēji, kuri devuši savu, ļoti būtisku pienesumu veikala radīšanā. Secinājums - ja mēs gribam, tad mēs varam un, ja mums ir stāsts, tad mēs varam aizraut arī citus! 

Kas ir “Cukurs”?

“Cukurs” ir Ropažu novada mājražotāju un amatnieku veikals, kurā ikviens varēs apskatīt, izvēlēties un iegādāties dažādas preces gan skaistumam, gan dāvanām, gan pašu mājām -  keramikas, koka un metāla izstrādājumi, dažādi rokdarbi: adījumi, izšuvumi, sveces, skaistumkopšanas produkti, kā arī gardas kūkas un mājās ceptu maizīti, utt.

Daļa no “Cukurā” pieejamajām precēm ropažniekiem ir jau labi zināma un iepazīta dažādos tirdziņos, savukārt daļa būs jaunums un pārsteigums. “Cukurs” orientējas uz vietējas,  kvalitatīvas un mūsdienīgas preces piedāvājumu. Un, ja gadījumā kāds no mazajiem ražotājiem un amatniekiem, kurš vēl nav dzirdējis par šāda projekta tapšanu, vēlas piedāvāt savu produkciju “Cukurs” veikala plauktu sortimentam, esat laipni aicināti sazināties ar biedrību “Ropažu novada uzņēmēji” (e-pasts: ropazu.uznemeji@gmail.com.).  “Cukurs” piedāvās arī atsevišķas preces no kaimiņu, Garkalnes novada, amatniekiem un mājražotājiem, taču tikai tādas, kuras nebūs pieejamas mūsu novadā.

“Cukurs” darbības laikā būs arī dažādas akcijas, un pavisam skaidri jau ir zināms, ka noteikta daļa ienākumu no konkrētām precēm noteiktos laikos, tiks novirzīta kādām svētku laika iniciatīvām.

Kad “Cukurs” būs atvērts?

Esam iecerējuši atklāt “Cukurs” jau Valsts svētku gaidīšanas laikā, bet informācijai par konkrētu datumu sekojiet līdzi sociālajos tīklos.

“Cukurs” būs atvērts katru darba dienu no 8 līdz 11 un no 16 līdz 19, un sestdienās no 10 līdz 18.

Šobrīd “Cukurs” darbosies novembrī un decembrī. Tālāk jau skatīsimies!

Kāpēc “Cukurs”?

Cukurs ir kaut kas tīrs, balts, salds un reizē gaistošs. Tas ir kā piedeva saldākai dzīvei, kā neliela ekstra, kas nav obligāti nepieciešama, taču reizē tik ļoti vajadzīga ikdienas rutīnas un ikdienas dzīves saldināšanai un dažādošanai. Vienlaikus tas ir viegls, vienkāršs un atmiņā paliekošs vārds, kas asociējas ar pozitīvām un patīkamām sajūtām.

 

Nellija Štolcermane,

Biedrība “Ropažu novada uzņēmēji”

Datora versija