Izdots Ropažu novada 2020. gada kalendārs

21.11.2019
Izdots Ropažu novada 2020. gada kalendārs
17. novembrī Ropažu baznīcā notika Ropažu Evanģēliski luteriskās baznīcas sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību sagatavotā un izdotā Ropažu novada 2020. gada kalendāra atvēršanas svētki. Jau atkal Ropažu novadam ir liels, skaists sienas kalendārs, ar kuru lepoties visa nākošā gada 12 mēnešus.

Arī šogad, tāpat kā iepriekš, iedzīvotāji tika aicināti iesūtīt savas Ropažu novadā fotografētās dabas ainavas un fotogrāfijas, no kurām tika izvēlētas 12 labākās fotogrāfijas, kuras veido kalendāru un pusfināla fotogrāfijas, kuras rotā kalendāra pēdējo lappusi.

Arī šogad kalendārs ir tikpat liels, skaists un fotogrāfijās redzama vien pavisam maza daļa no ikdienā Ropažu novadā ieraugāmās dabas ainavu burvības.

Arī fotogrāfiju autori kalendāra atvēršanas svētkos visi kā viens uzsvēra, ka Ropažu novads ir ļoti skaists, tikai jāatrod laiks tā iemūžināšanai.

Kalendārs var kalpot par lielisku dāvanu draugiem un sadarbības partneriem un to iespējams iegādāties Ropažu Evanģēliski luteriskajā baznīcā un Ropažu centrā esošajā veikaliņā “Cukurs”.

Domājot jau par nākamo gadu, Ropažu Evanģēliski luteriskā baznīca jau izsludinājusi pamattēmu nākamā gada kalendāram – “Svētki Ropažu novadā” un aicina ikvienu novada iedzīvotāju jau šobrīd pievērst īpašu uzmanību svētku atainošanai fotogrāfijās.

 

Datora versija