Mobilais mamogrāfs Zaķumuižā – 28. februārī

24.02.2020
Mobilais mamogrāfs Zaķumuižā – 28. februārī
Vēl ir iespēja pieteikties uz Mobilā mamogrāfa izmeklējumu Zaķumuižā – 28. februārī Zaķumuižā.

Mamogrāfs strādās pie Zaķumuižas kultūras centra.


Atgādinām arī, ka savukārt 19. martā Mobilais mamogrāfs būs pieejams Ropažos.


Latvijā krūts vēzis ir viena no izplatītākajām onkoloģiskajām saslimšanām un mirstības iemesliem sievietēm, un diagnostikai ir izšķiroša nozīme, lai savlaicīgi atklātu un ārstētu krūts vēzi.


Uz mamogrāfa pārbaudi obligāti nepieciešams iepriekšējs pieraksts!!

  • Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma). Līdzi jāņem uzaicinājuma vēstule, karte, kas būs klāt un pase.
  • Ar ģimenes vai ārstējoša ārsta norīkojumu - izmeklējums maksā Eiro 3.00. No pacienta līdzmaksājuma atbrīvotās iedzīvotāju kategorijas, līdzi ņemot oficiālās izziņas, būs atbrīvotas no pacientu līdzmaksājuma.
  • Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu - PAR MAKSU. Dāmas, kas vēlas veikt mamogrāfijas izmeklējumu, bet kurām nav ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta norīkojuma, un nav arī Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstules, un, kuras ir vecuma grupā virs 40 gadiem, izmeklējums ir maksas pakalpojums.

 

Vecumā līdz 40 gadiem, ja ārsts nav nozīmējis mamogrāfijas izmeklējumu, speciālisti iesaka vispirms veikt krūšu ultrasonogrāfiju.

Pieraksts notiek pa telefonu 27 86 66 55 (lūgums iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru) vai rakstot uz e-pastu: info@mamografija.lv; mobila.mamografija@vc4.lv. Pacientu ērtībām izmeklējumu atbildes tiks nosūtītas uz personu norādīto dzīvesvietas adresi.

Sīkāka informācija www.mamografija.lv vai uz e-pastu info@mamografija.lv

Datora versija