Papildināta informācija! Veselības veicināšanas projekta noslēguma posma aktivitātēs vēl atlikušas dažas brīvas vietas

17.07.2019
Papildināta informācija! Veselības veicināšanas projekta noslēguma posma aktivitātēs vēl atlikušas dažas brīvas vietas
24. augustā uzsāksies nodarbības Ropažos pie bērnu fizioterapeites Klaudijas Hēlas “Nodarbības ar fizioterapeitu bērniem līdz 3 g.v. kopā ar vecākiem”. 27. augustā Ropažos sāksies “Jogas mēnesis” kopā ar Ingrīdu Kakliauskas, savukārt, 31. augustā Ropažos visi gaidīti piedalīties iemīļotajā Orientēšanās piedzīvojumā “Bajāri Trophy”. Nodarbību grupās vēl ir atlikušas vien dažas vietas. Aicinām laikus pieteikties!

 

Kopš februāra mēneša, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ropažu novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/065) aktivitātēs piedalījušies ap 700 dalībnieku, dažādās paaudzēs, 40 nodarbību, lekciju un pasākumu grupās.

Īpaši pieprasītās aktivitātes – Zumba, Vingrošana pieaugušajiem, Vingrošana ar fizioterapeitu gan pieaugušajiem, gan bērniem, Nūjošana, Apzinātības prakse un Joga, noslēgušās ar atzinīgām dalībnieku atsauksmēm un izrādītu iniciatīvu turpināt dalību nodarbībās piesaistīto speciālistu klātbūtnē arī ārpus projekta, kas ir viens no projekta pamatmērķa sasniedzamības indikatoriem.

Noslēdzoties vasaras sezonai, arī projekts noslēgsies ar aktivitāšu cikliem un iecienīto orientēšanās piedzīvojumu ģimenēm “Bajāri Trophy”, kas šogad notiks Ropažos. Savukārt, nodarbību grupās apgūt veselīga uztura pamatprincipus, stiprināt fizisko un garīgo veselību, iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties jau šobrīd. Atsevišķu nodarbību norišu vietas un laiki tiks precizēti. Par to pretendenti tiks informēti atsevišķi.

Tāpat kā līdz šim, projekta ietvaros, ikvienam būs jāaizpilda dalībnieka anketa. Kā to paredz projekta nosacījumi, anketās aizpildāmi personas dati, kas nepieciešami projekta rādītāju uzskaitei. Datu vākšana, apstrāde un uzraudzība norit, ievērojot spēkā esošo Fizisko personu datu apstrādes likumu, tādējādi pasargājot novada iedzīvotāju identitāti un tiesības uz anonimitāti.

Projekta aktivitātes tiek finansētas no ES Sociālā fonda un valsts budžeta, tiek piesaistīti sertificēti un pieredzējuši speciālisti un dalība tajās ir bez maksas.

 

 

 

Datora versija