Ropažos atklāts skeitparks

17.10.2019
Ropažos atklāts skeitparks
Šodien Ropažos svētki jauniešiem! Oficiāli tika atklāts jaunais skeitparks, kurš tikko uzbūvēts laukumā pie Ropažu vidusskolas un kādu Ropažu novada jaunieši pacietīgi gaidījuši daudzus gadus. Skeitparks ir mobils un nepieciešamības gadījumā to būs iespējams pārvietot.

Skeitparka atklāšanā jauniešus uzrunāja Ropažu novada pašvaldības Jauniešu lietu speciālists Ilvars Ieviņš un Izpilddirektore Signe Grūbe, bet ar paraugdemonstrējumiem un padomiem visiem skeitotgribētājiem dalījās Latvijas labākie skeitbordisti no Rīgas Skeitborda skolas.

Skeitparks paredzēts ikvienam braukt un sportot gribētājam – gan ar velosipēdiem, gan ar skeitbordiem, gan ar skrituļslidām, gan ar skrejriteņiem.

Ropažu jauniešu uzmanību viņi vērsa uz dažām ārkārtīgi svarīgām lietām: skeitborda laukumā ikvienam skeitotājam ir daži zelta likumi drošai sportošanai – visupirms ir jāiepazīstas ar skeitparka lietošanas noteikumiem, visiem jauniešiem vecumā līdz 18 gadiem ir nepieciešama ķivere, un pavisam noteikti sportojot skeitparkā ir jābūt uzmanīgam un jāskatās, kas notiek apkārt.

Ropažu vidusskolas direktores vietnieks Fēlikss Svirskis arī atgādināja, ka Ropažu novada vidusskolas jaunieši ir aicināti doties skeitparkā pirms un pēc mācību stundām, taču ne to starplaikā. Savukārt Jauniešu lietu speciālists Ilvars Ieviņš jauniešus aicināja būt atbildīgiem un līdzatbildīgiem par kārtību un drošības noteikumu ievērošanu skeitparkā.

Atgādinām, ka skeitparka izmantošanas noteikumi nosaka, ka katrs skeitparka apmeklētājs vai viņa vecāks/aizbildnis uzņemas pilnu atbildību, izvēloties atbilstošu sporta inventāru un skeitparka elementu, kas atbilst apmeklētāja sagatavotības līmenim, kā arī uzņemas atbildību par savu un/vai bērna veselību.

 

Fotogrāfijas no skeitparka atklāšanas pasākuma

Datora versija