Ropažu kalendāra atvēršanas svētki 8. decembrī 12:00

02.12.2018
Ropažu kalendāra atvēršanas svētki 8. decembrī 12:00
Jau trešo gadu Ropažu Evaņģēliski Luteriskā draudze sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību un novada fotomākslas mīļotājiem ir sagatavojusi lielisku dāvanu – 2019. gada Ropažu kalendāru.

Šogad kalendāra tapšanā piedalījās divdesmit foto entuziasti, mīļotāji un profesionāļi. Tas ir lielāks dalībnieku skaits, nekā gatavojot 2018. gada kalendāru. Par to milzīgs prieks un pateicība Jums, mīļie novadnieki. 

Viens no kalendāra darināšanas mērķiem ir dot iespēju novada iedzīvotājiem iesaistīties baznīcas atjaunošanā un saņemt skaistu,  kvalitatīvu un ar mūsu pašu ropažnieku mīlestību radītu kalendāru.  

2019. gada kalendārs kļuvis bagātāks ar Ropažu Evaņģēliski Luteriskās draudzes mācītāja Krišjāņa Bulles izvēlētiem, spēcinošiem pantiem no Bībeles katram mēnesim. Es saku lielu paldies katram, kas piedalījās kalendāra tapšanā, kā arī tiem, kas ar nepacietību jau gaida jaunā kalendāra iznākšanu, lai lūkotos Ropažu novada skaistajās ainavās. Ropažu novada dabas skaistums un ikviens novada iedzīvotājs ir tas, ar ko mēs  varam lepoties, tas, kas nes Ropažu vārdu Latvijā un pasaulē.

Visi dalībnieki un novada iedzīvotāji ir aicināti uz kalendāra atvēršanas svētkiem 8. decembrī plkst. 12:00 Ropažu Evaņģēliski Luteriskajā baznīcā, Baznīcas ielā 1.  

Kalendāru varēs iegādāties Ziemassvētku tirdziņā Ropažu KIC 9. decembrī.  Zaķumuižas veikalā ,,Mežāres” un svētdienās no plkst. 11:30 līdz 15:00 Ropažu baznīcā. Par bezskaidras naudas norēķiniem informācija pa telefonu: 26469186 Margarita Hofmane.

Margarita Hofmane

Datora versija