“Sauleskalns” aug ūdenstūrisma jomā, piedāvājot inovatīvus pakalpojumus

08.05.2021
“Sauleskalns” aug ūdenstūrisma jomā, piedāvājot inovatīvus pakalpojumus
Viesu nama “Sauleskalns” plašo pakalpojumu klāstu papildina jauni pakalpojumi tūrisma nozarē. Ar ES daļēju finanšu atbalstu tiek īstenots projekts “Kvalitatīva ūdenstūrisma attīstība Ropažu novada “Sauleskalnā””.

Projekta mērķis ir paplašināt esošo tūrisma pakalpojumu piedāvājumu ūdenstūrisma jomā ar jaunu laivu un aprīkojuma iegādi pakalpojumu modernizācijai atpūtas kompleksā “Sauleskalns”. Veicināt uzņēmējdarbības attīstību lauku tūrisma nozarē, paaugstināt apgrozījumu, kā arī aicināt iedzīvotājus un viesus aizvien vairāk izmantot kā aktīvas, tā arī mierpilnas atpūtas iespējas dabā.

Projekta ietvaros iegādāts:

-          10 ērtas, Kajak VISTA divvietīgas laivas ar 22 airiem (divas rezervei), 20 drošības vestēm, 5 mobiliem bērnu krēsliņiem un 10 mantu uzglabāšanas somām komplektācijā;

-          piekabe laivu transportēšanai

-          sešstaru zvaigznes telts (mantu novietošanai, piknikam u.c. nepieciešamībām)

-          GoPro Kamera aizraujošu mirkļu iemūžināšanai laivu nobrauciena laikā.

Līdz ar to “Sauleskalnā” ikvienam jau šobrīd pieejami trīs jauni pakalpojumi:

-          Kayak Laivu noma

-          Telts noma

-          Video operatora pakalpojumi ar GoPro.

Projekts 2020.gada nogalē iesniegts ELFLA atklātajā projektu iesniegumu konkursā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakš pasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas attīstības stratēģiju” rīcības 1.1. Atbalsta sniegšana Uzņēmējdarbības paplašināšanai un uzsākšanai” ietvaros.

 

 

Datora versija