Taps Kākciema dzimtu stāstu grāmata

24.02.2020
Taps Kākciema dzimtu stāstu grāmata
Pagājušajā gadā novadnieki varēja iepazīt interesantus cilvēkus grāmatas “Kākciema stāsti” pirmajā daļā. Šogad kākciemieši vēlas turpināt projektu un veidot grāmatas otro daļu – “Dzimtu stāsti”.

Grāmatu par piederību savai dzimtai. Grāmatu par dzimtas cilvēku likteņiem un dzīves ceļiem, viņu pieredzēto un pārdzīvoto, viņu atklāsmēm un pārdomām. Grāmatu par svarīgajām vērtībām dzimtas cilvēku dzīvē un vērtībām, kas caurvijas vairākās paaudzēs. Varēsiet lasīt nostāstus, kas radušies dzimtā par priekštečiem un tiek nodoti mantojumā.

Mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē izzinot sevi caur senču likteņiem, saprotot, no kurienes mēs katrs nākam, kur ir mūsu saknes, sajūtot kopību ne tikai ar ģimeni, bet arī ar dzimtu, varam rast ticību sev un saviem spēkiem.

Aicinām Kākciema dzimtas un ģimenes piedalīties grāmatas tapšanā. Dzīves līkloči atstāj pēdas katrā cilvēkā, katrā ģimenē, katrā dzimtā. Izzinot savas ģimenes, savas dzimtas vēsturi, mēs izzinām arī vēsturiskos notikumus un savas valsts vēsturi. Vēsturi, kas būs nozīmīga arī nākamajām paaudzēm. Grāmata, ko atvērsim Ropažu Kultūras centrā 12.novembrī, būs mūsu kopīgā dāvana valsts 102. dzimšanas dienā.

Tiekamies 29. februārī pulksten 11.00 Kākciema Dienas centrā.

Gaidīsim ikvienu, kurš vēlas rakstīt par savu dzimtu, gan tos, kuri jau pētījuši savas dzimtas saknes, gan tos, kuri vēl tikai vēlētos to darīt, gan arī tos, kuri šaubās par savām iespējām. Kopīgi runāsim un domāsim, kādu un kā veidosim grāmatu par kākciemiešu dzimtām.

Papildus informācija Kākciema dienas centrā darba laikā, saziņai t. 27 889 940, e-pasts kakciems@ropazi.lv

 

                                                      Dienas centra “Kākciems” darba organizatore Māra Priede

 

 

 

Datora versija