Tikšanās ar Lindu Mūrnieci - par atmiņām, vērtībām, sajūtām un cilvēcību

21.02.2020
Tikšanās ar Lindu Mūrnieci - par atmiņām, vērtībām, sajūtām un cilvēcību
20. februāra vakarā Zaķumuižas filiālbibliotēkā pasākuma “Vakara stunda bibliotēkā” ietvaros notika tikšanās ar bijušo ministri, uzņēmēju un publicisti, grāmatas “Gandrīz gadagrāmata” autori Lindu Mūrnieci.

Rādot fotogrāfijas, Linda Mūrniece dalījās ar atmiņām par laiku, kad bijusi Aizsardzības ministres un pēc tam arī Iekšlietu ministres amatā. Viņa stāstīja par spilgtākajiem notikumiem, atziņām pie kurām nonākusi, dažādām jaunām zināšanām un prasmēm, kuras bija jāapgūst un ikdienā jāpielieto, lai godam pildītu šo valsts augsto amatu pienākumus, protams, arī par grūtībām, kurām bijis jāiziet cauri.

Šobrīd Linda Mūrniece vairs nedarbojas politikā, viņa bauda dzīvi, vada viesnīcu Rīgas centrā un brīvajos brīžos raksta. Raksta par dzīvi, sajūtām, pārdomām. Ļoti atklāti un cilvēcīgi. Un dalās ar to.

Tikko iznākusi  Lindas Mūrnieces otrā grāmata  - “Gandrīz gadagrāmata”. Tā ir kā gada plānotājs ar katrai nedēļai piemērotu īsstāstiņu par vērtībām, sajūtām, atziņām un dzīves sīkumiem. Ļoti cilvēcīgiem, ļoti patiesiem un uzrunājošiem. Palasiet paši! Lindas Mūrnieces “Gandrīz gadagrāmata” pieejama Zaķumuižas filiālbibliotēkā.

Datora versija