Vieglatlētikas - kamaniņu sporta Vasaras mācību – treniņu nometnes “Brīze – 2019”

15.07.2019
Vieglatlētikas - kamaniņu sporta Vasaras mācību – treniņu nometnes  “Brīze – 2019”
Laikā no 17. līdz 21. jūnijam un no 1. līdz 5. jūlijam Murjāņos ar Ropažu novada domes atbalstu notika mācību – treniņu nometnes “Brīze-2019“ 15 Ropažu novada vieglatlētikas un kamaniņu sporta nodaļas audzēkņiem.

Nometnes organizēja Biedrība “Sporta klubs Brīze”.  Mācību – treniņu sporta nometnēs tika pielietotas visefektīvākās treniņa metodes un līdzekļi, notika nepārtraukta treniņu procesa intensifikācija, dienas režīma optimizācija. Piedaloties šajās nometnēs, katrs sportists attīstīja un pilnveidoja ne tikai nepieciešamās fiziskās, psihiskās, taktiskās u.c. nepieciešamās īpašības vieglatlētikā un kamaniņu sportā, bet arī apguva sociālās prasmes kā piemēram: prasmes, kas veicina efektīvu mijiedarbību starp treniņa grupas biedriem, veicina treniņu biedru savstarpējo uzticēšanos un sazināšanos, palīdz atrisināt konfliktus starp komandas biedriem u.c.  

Jaunie sportisti piedaloties mācību – treniņu nometnēs visefektīvāk var kāpināt savu fizisko sagatavotību un citas nepieciešamās īpašības, lai sekmīgi startētu sacensībās. Bērni pavadīja saturīgi pilnvērtīgas, ar dažādām aktivitātēm piepildītas vasaras brīvlaika 10 dienas.  

  Aktivitāšu tēma un apraksts Sasniegtais rezultāts
1. Fiziskās sagatavotības sporta treniņi – sporta spēles + dziļās msk. nostiprināšanas vingrošana Dažādu sporta spēļu un sporta rotaļu apmācība. Dziļās muskulatūras nostiprināšana.
2. Rīta vingrošana ar koriģējošās vingrošanas elementiem Mācīt, kā var dažādot un padarīt interesantāku vingrošanu. Koordinācijas , koriģējošie vingrojumi, kā arī ritma izjūtas trenēšana.
3. Peldētapmācība Bērni nostiprināja peldēt prasmi
4. Dažādu sporta spēļu nodarbības Taktika + precizitāte. Noteikumu apmācība.
5. Rāmkalnu Rodeļu apmeklējums Prieks, relaksācija un sadraudzība bērnu starpā. Drošības noteikumu ievērošana
6. Fisziskās sagatavotības sporta treniņi- stadionā, Saulkrastu jūrmalā uz zālēs Fizisko īpašību attīstīšana, drošība un noteikumi pie atklātām dabas ūdens krātuvēm ( jūra)
7. Brīvais laiks - galda spēļu spēlēšana, zīmēšana, brīvās sarunas Savstarpējā sadraudzība, prāta un atmiņas treniņš

 

Trenere Ingrīda Amantova

Datora versija