Akcija "Diena Bez rindām" arī Ropažu novada Klientu apkalpošanas centrā

30.09.2019
Akcija "Diena Bez rindām" arī Ropažu novada Klientu apkalpošanas centrā
Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30.septembra līdz 4.oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”.

Akcija notiek jau sesto reizi un šogad tajā piedalīsies arī Ropažu novada pašvaldība – aicinot ne tikai iedrošināt sabiedrību saņemt pakalpojumus digitāli, bet arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Akcijas laikā Ropažu novada iedzīvotāji tiks aicināti pārliecināties par e-pakalpojumu izmantošanas ērtumu un ātrumu. Klientiem, kuriem pašiem nav iespējas pieslēgties e-pakalpojumu portālam Latvija.lv, tiks piedāvāta iespēja izmantot klientu apkalpošanas centra speciālistu atbalstu: pilnvarojot klientu apkalpošanas speciālistu klienta klātbūtnē pieslēgties e-pakalpojumiem, lai aizpildītu un iesniegtu iesniegumus elektroniski.  

Katrs, kurš Ropažu novada klientu apkalpošanas centrā izmantos e-pakalpojumu saņems nelielu veicināšanas balviņu no Ropažu novada pašvaldības.

Akcijas laikā arī Ropažu novada pašvaldība pievērsis pastiprinātu uzmanību tam, lai saziņā un dokumentu apritē starp pašvaldības iestādēm, tiktu maksimāli izmantotas mūsdienu piedāvātās tehnoloģiju iespējas, tādējādi saudzējot dabas resursus.

Vairāk info lasi šeit

Datora versija