Kapitālsabiedrība SIA “Vilkme” aicina darbā grāmatvedi

12.05.2021
Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2021.gada 31.maijam uz e-pastu vilkme@vilkme.lv.

SIA “VILKME” galvenie darbības virzieni ir nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana, kā arī siltumapgāde, ūdensapgāde un atkritumu apsaimniekošana Ropažu novada iedzīvotājiem, iestādēm un juridiskajām personām.

Amata pienākumi:

·         Sagatavot nodokļu, finanšu, ekonomikas, statistikas atskaites vadībai, finanšu un valsts institūcijām;

·         Kreditoru rēķinu grāmatošana;

·         Pamatlīdzekļu uzskaite un nolietojuma aprēķins;

·         Darba algas aprēķins un izmaksa;

·         VSAOI un PVN atskaišu sagatavošana un nodošana;

·         Nodrošināt ikdienas grāmatvedības uzskaiti, dokumentu apriti un glabāšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai;

Amatam nepeiciešamās prasības:

·         Vismaz 2 gadu pieredze grāmatveža amatā (pieredze namu apsaimniekošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību);

·         Atbilstoša izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;

·         Pārzināt Latvijas Republikas normatīvos aktus grāmatvedības un nodokļu jomā;

·         Labas MS Office lietotāja prasmes (pieredze darbā ar Tildes Jumi tiks uzskatīta par priekšrocību)

·         Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

·         Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, spēja uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

·         Atbildīgu un interesantu darbu pašvaldības uzņēmumā;

·         Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;

·         Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes termiņa beigām. Alga bruto no EUR 1100,- mēnesī.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2021.gada 31.maijam uz e-pastu vilkme@vilkme.lv.

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem,  kuri tiks virzīti uz 2. atlases kārtu – darba interviju.

Pretendentiem, kuri nebūs tikuši līdz 2. atlases kārtai, pateicamies par atvēlēto laiku un izrādīto interesi strādāt mūsu uzņēmumā.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.

Datora versija