Ropažu novada uzņēmēju aptauja

25.03.2020
Ropažu novada uzņēmēju aptauja
Lai apzinātu situāciju ārkārtas stāvokļa laikā saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatību, Ropažu novada pašvaldība vēlas noskaidrot novada uzņēmēju vajadzības un problēmas, ar kurām nākas saskarties šajā laikā.


Ministru kabinets (MK) 19.03.2020. apstiprināja Finanšu ministrijas sagatavotu speciālu terminētu likumprojektu par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem saistībā ar COVID-19 izplatību, kas paredz Valsts atbalsta mehānismus uzņēmējiem - plašāk šeit: https://www.mk.gov.lv/en/node/21704.

Ropažu novada pašvaldība aicina atsaukties uzņēmējus (ražotājus, mājražotājus, tirdzniecības veikalus u.c.), lai informētu iedzīvotājus par iespējami jauniem pakalpojumiem (piegādes, preču komplektēšana un saņemšana), kurus piedāvājiet un aicinātu izvēlēties VIETĒJO PRECI.
Vienlaikus, pašvaldība vēlas noskaidrot, kā vēl varam palīdzēt saviem novada uzņēmējiem.

Informācija apkopotā veidā nepieciešamības gadījumā tiks nodota arī nozares asociācijām un ministrijām, lai nozares speciālisti nodrošinātu efektīvākos rīkus un mehānismus ārkārtas situācijas pārvarēšanai.

 Aptaujas anketu var aizpildīt šeit

 

Datora versija