Svinīgs pasākums Ropažos par godu Latvijas Valsts proklamēšanas 101. gadadienai.

21.11.2019
Svinīgs pasākums Ropažos par godu Latvijas Valsts proklamēšanas 101. gadadienai.
17. novembra vakarā, Ropažu Kultūras un izglītības centrā, jau tradicionāli, norisinājās svinīgs pasākums par godu Latvijas Valsts proklamēšanas gadadienai. Šogad īpaši lepojamies ar notikumiem sportā, kultūrā, izglītībā, tūrismā un pilsoniskajā līdzdalībā.

Vakars tika atklāts ar Ropažu novada pašvaldības Izpilddirektores Signes Grūbes veltītu runu novadniekiem:

“Mēs kopā atcerēsimies spilgtus un nozīmīgus notikumus, kas veido Ropažu novada nākotni. Atceroties šos notikumus, mēs lepojamies ar cilvēkiem, kuri tos veidojuši un piedalījušies, lai šie notikumi norisinātos.

Imants Ziedonis reiz ir rakstījis “Laiki nav svarīgi, svarīgs ir cilvēks!”

Var izveidot skaistu scenāriju, bet, ja tajā nav cilvēks ar savu dvēseli un ar degsmi, tad neizdodas īstenot pat vienkāršākās idejas. Var uzstādīt skaistus un cēlus mērķus, bet ja tiem nenotic cilvēki, tad tos nekad neizdosies īstenot.

Ikdienas darbā mēs par to pārliecināmies ik brīdi. Vissvarīgākais ir cilvēks!  Cilvēks, kurš iesaistās, kurš nebaidās, kurš tic un kurš dara. Tādēļ ikdienu mēs lepojamies ar pašvaldības darbiniekiem, mūsu sportistiem un sporta komandām, māksliniekiem un pašdarbību kolektīviem, biedrībām, senioru kopām, izglītības iestādēm un uzņēmumiem un ar katru cilvēku, kurš tajās aktīvi darbojas. Jo bez viņiem mums nebūtu arī notikumu, ar kuriem lepoties.

Ropažu novada pašvaldības vadības vārdā man ir iespēja jums visiem kopā un katram atsevišķi teikt paldies. Paldies par darbu, ko ikdienā darāt, paldies par, iespējams, sākumā trakām idejām, kuras iedzīviniet, lai padarītu mūsu novadu labāku. Lai liktu mums visiem ar lepnumu teikt - Es esmu no Ropažu novada!

Šis ir mēnesis, kad mēs visi īpaši atceramies par to, cik augsta ir brīvības cena.

Kārlis Skalbe pirms 100 gadiem raksīja -  “Es ticu, ka pasaule nedibinās tikai uz rupjas varas attiecībām, un tomēr es arī zinu, ka katra tauta pati par sevi kronē ar savu varonību un kultūru, Ja šis vainags stāv tik augstu, ka neviens nevar viņu noņmet, tad viņš mums paliek”.

Aicinu vienmēr atcerēties savas saknes un vienmēr lepni turēt godā savu darbu, lai Latvijas valsts varētu kuplot kā spēcīgs ozols. Mācīsimies no savām kļūdām, iedvesmosimies no mūsu uzvarām un kopā veidosim tādu novadu, kādu vēlamies atstāt mūsu bērniem un mazbērniem. Mums visiem kopā ir ar ko lepoties! Un šis vakars tam būs kārtējais pierādījums.

Ropažu novada pašvaldības vārdā sveicu jūs Latvijas proklamēšanas 101 gadadienā!”

Vakara koncertdaļā Ropažu Kultūras un izglītības centrā viesojās jaunā un talantīgā latviešu džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa.

Bilde no pasākuma apskatāmas ŠEIT

Datora versija