Jauniešu aktivitātes septembrī

22.09.2021
Jauniešu aktivitātes septembrī
Jau ceturto gadu pēc kārtas Ropažu novada Jauniešu dome organizēja tradīcijām bagāto pasākumu “TVAIKS”.

Pat šis sarežģītais pārmaiņu un ierobežojumu laiks neliedza mūsu novada jauniešiem izveidot un izbaudīt pasākumu, kur vienaudži var ”nolaist tvaiku” un apzināties, ka jaunais mācību un darba cēliens ir sācies.

Šogad pasākumā varēja darboties origami un drēbju apgleznošanas meistarklasēs, pie novada jauniešiem viesojās “Comedy Latvia”, kuru komiķi Jānis Kreičmanis un Kalvis Troska prata labi sasmīdināt ikvienu. Projekts “Māju kafejnīcu dienas” šogad notika katrā Latvijas novadā, bet Ropažu novadā bija tikai viens realizēts pieteikums ar kuru lepojamies, jo varējām izbaudīt veidotās delikateses tieši no Ropažu novada Jauniešu domes pārstāvju un Azerbaidžānas  brīvprātīgo recepšu klāsta, tā rezultātā baudījām sklandraušus, zemesriekstu zupu, autentisko plovu un citus šedevrus. Fantastiska atmosfēra bija arī izjūtama sadziedāšanās laikā, kad, gruzdošu desiņu un karamelizētu zefīru smaržā, ugunskura sprakšķēšanas un ģitāras skaņās, plecu pie pleca no sirds dziedājām līdzi mūsu iemīļotajām dziesmām. No Garkalnes skautu un gaidu pārstāvjiem mēs arī mācījāmies, kā siet dažādus mezglus, iekurt ugunskuru un citas noderīgas zināšanas turpmākai dzīvei. Vakara noslēgumā kārtīgi izdejojāmies, jo DJ Toro uzblieza mežonīgus ritmus, dodot superīgas emocijas atlikušajam gadam.

Kā arī milzīgs paldies pasākuma veidošanā jāsaka, kultūras centram “Ulbrokas Pērle”, SIA “Marko”, Līču, Upesleju un Ulbrokas radošās attīstības centriem, Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolai par palīdzību tehniskajā nodrošinājumā. Ja esi ieinteresēts šādu un līdzīgu vai pa visam citādu pasākumu un projektu veidošanā, un, ja Tu esi vecumā no 14 līdz 25 gadiem – pievienojies mums uz sēdēm Jauniešu studijā – Ulbrokā, Institūta ielā 14, otrdienās plkst. 19.00, vai arī, ja vēlies izteikt komentārus vai ierosinājumus, raksti uz mūsu sociālo tīklu kontiem @ropazu_jd. Ar žilbinošu smaidu un skatu nākotnē, tā tik turpināt rudenī!

Kristaps Jānis Dzirnieks,
Ropažu novada Jauniešu domes pārstāvis

Datora versija