Ropažu novada vadība un jaunatnes lietu speciālisti tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvjiem

02.08.2021
Ropažu novada vadība un jaunatnes lietu speciālisti tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvjiem
30. jūlijā kultūras centrā "Ulbrokas Pērle" notika Ropažu novada vadības un jaunatnes lietu speciālistu tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Jaunatnes padomes pārstāvjiem.

Tikšanās laikā jaunatnes darbinieki prezentēja to, kā darbs ar jaunatni noritējis Garkalnē, Vangažos, Stopiņos, Ropažos pirms apvienošanās. Attiecīgi, ņemot vērā, ka darbs ar jaunatni ir noritējis lielākoties katram savā novadā, jauno Ropažu novadu gaida spraigs un intensīvs darbs pie kopīga redzējuma turpmākajai jaunatnes jomas attīstībai. 

Tikšanās Ropažos piedalījās: Ropažu novada jaunatnes lietu speciāliste (Stopiņu pagasts) Egija Kļaviņa, Ropažu novada jaunatnes lietu speciālists (Ropažu pagasts) Ilvars Ieviņš, Ropažu novada jaunatnes lietu speciāliste (Garkalnes pagasts) Žaklīna Frickausa, Ropažu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, Ropažu novada domes priekšsēdētājas 1. vietnieks Ainārs Vaičulens, Ropažu novada izpilddirektors Maksims Griščenko, Ropažu novada Izglītības, sporta un veselības departamenta vadītāja Sanita Tīberga, Radošā attīstības centra “Ulbroka” vadītāja Anda Višķere,  Stopiņu novada Sociālais darbiniece Zlata Hristenko, nevalstiskās organizācijas “Nākotnes tilts” vadītājs Aivis Šibajevs, LSGCO Gaidu vadītāja Liene Trapenciere un jaunieši no Ropažu novada Betija, Kristaps un Kristians Mikus.

Izglītības un zinātnes ministriju pārstāvēja Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Randa Ķeņģe, vecākā eksperte jaunatnes politikas jomā Agnese Lorence un Latvijas Jaunatnes padomes projektu vadītāja Renāte Mencendorfa.

Datora versija