Sabiedriskais transports Ropažu novadā

Sabiedriskais transports Ropažu novadā

Sabiedriskais transports Ropažu novadā

Sabiedriskā transporta maršrutu autobusu kustības saraksti norādīti pieturās izvietotajās kustības sarakstu plāksnēs, Autotransporta direkcijas mājas lapā www.atd.lv, Uzziņu portālā www.1188.lv  un pārvadātāja mājaslapā.  

Savukārt informācija par biļešu cenām pieejama www.atd.lv un www.1188.lv mājaslapā.

Sabiedriskā transporta pakalpojums Ropažu novada administratīvajā teritorijā tiek nodrošināts atbilstoši Valsts Autotransporta direkcijas rīkotā sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas konkursa rezultātiem.

Ropažu novada administratīvajā teritorijā sabiedriskā transporta pakalpojumus sniedz

AS “Nordeka”, nodrošinot pasažieru pārvadājumus maršrutos:

5530 – Rīga – TEC-2- Saurieši – Jauncekule – Cekule

5777 – Rīga – DS Getliņi – Salaspils

5835 – Salaspils – Daugavas muzejs – TEC – 2 – Saulkalne

5836 – Rīga – Saurieši – Salaspils

6827 – Rīga – Saurieši – Upeslejas

6829 – Rīga – Ropaži

6830 – Rīga – Juglas iecirknis

6831 – Rīga – Kākciems

6835 – Rīga – Upeslejas – Jauncekule

 

SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”, nodrošinot pasažieru pārvadājumus maršrutos:

6822 – Rīga - Ādaži – Podnieki – Carnikava

6824 – Rīga – Ādaži - Carnikava

6821 – Rīga – Ādaži – Kadaga

Atbilstoši Autotransporta direkcijas sniegtajai informācijai, Vangaži nav iekļauti maršrutu tīkla daļā “Pierīga”, bet gan lotē “Limbaži, Sigulda”. Šajā maršrutu tīkla daļā uzvarējusi AS “Nordeka”, un jaunais līgums stāsies spēkā 2022. gada 1. jūlijā.

Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojumu nepārtrauktību laika periodā, kamēr jaunais līgums vēl nav stājies spēkā, bet esošajam būs beidzies termiņš, tika sludināts īstermiņa konkurss. Tādējādi no 2021. gada 1. augusta līdz 2022. gada 30. jūnijam maršrutu Nr.6826 Rīga–Vangaži un Nr.5371 Rīga–Zvejniekciems apkalpos AS “CATA”, bet no 2022. gada 1. jūlija un turpmākos 10 gadus – AS “Nordeka”.

AS “CATA” nodrošina pasažieru pārvadājumus maršrutos:

Nr.6826 Rīga–Vangaži

Nr.5371 Rīga–Zvejniekciems

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits.

Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

 

AS “Rīgas Satiksme” izpildītie reisi Ropažu novadā

Sabiedriskā transporta pakalpojumus, nokļūšanai uz un no galvaspilsētas Rīgas uz vairākiem Ropažu novada ciemiem, nodrošina arī Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”. Sīkāku informāciju par maršrutiem, pieturvietām u.c. informāciju varat atrast uzņēmuma mājas lapā:

https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#

 

 

 

 

Datora versija