28. septembrī – sacensības vieglatlētikā un novada biedrību un sporta klubu StandUp Ropažos

19.09.2019
28. septembrī – sacensības vieglatlētikā un novada biedrību un sporta klubu StandUp Ropažos
Lai popularizētu sportu un fiziskās aktivitātes no 23. līdz 30. septembrim visā Eiropā un arī Latvijā jau piekto gadu norisināsies Eiropas Komisijas iniciatīva - Eiropas Sporta nedēļa ar vadmotīvu “Piecelies un piecel citus!”.

Akcijas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes, un vairot izpratni par to fizisko aktivitāšu nepieciešamību un labvēlīgo ietekmi uz katra cilvēka dzīves kvalitātes palielināšanu. Šīs nedēļas ietvaros rīkotās aktivitātes ir paredzētas ikvienam — neatkarīgi no vecuma, dzimuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības.

Ropažu novada pašvaldība atbalsta fizisko aktivitāšu popularizēšanu, tāpēc Eiropas sporta nedēļas ietvaros ikvienu iedzīvotāju aicina 28. septembri piepildīt dienu ar sportu un sportiskām aktivitātēm – Ropažos norisināsies Latvijas čempionāta atlētiskajā vingrošanā 6. posma sacensības vieglatlētikā.

Vieglatlētikas - posma sacensību laikā katram sacensību dalībniekam jāizpilda 4 disciplīnas:

· 60 metru skrējiens;
· Tāllēkšana;
· Granātas mešana;
· 1000 metru kross.  

Paralēli vieglatlētikas posma sacensībām  no plkst. 11:00  Ropažu stadionā norisināsies biedrību StandUp, kurā ikviens varēs iepazīt Ropažu novada aktīvās biedrības un sporta klubus. Atnāc! Iespējams, atradīsi savu hobiju, fizisko aktivitāti vai brīvā laika pavadīšanas iespēju!

 

 

Datora versija