“333” Ziemas kauss pietuvojies noslēgumam, cīņas kopvērtējumā paliek saspringtākas

09.03.2020
“333” Ziemas kauss pietuvojies noslēgumam, cīņas kopvērtējumā paliek saspringtākas
Jau nākamo nedēļu, 14. martā norisināsies “333” Ziemas kausa piektais, noslēdzošais posms. Drīzāk gan to varētu nosaukt par “333” Ziemas kausa pavasara izcīņu, jo ar minēto gadalaiku tam būs maz sakara – gājputni ir atgriezušies un kaut kur pagalmos jau zied sniegpulkstenīši.

Pēc 4. posma, kas ziemīgos laikapstākļos norisinājās 29. februārī, radušās vairākas sportiskas intrigas.

Amatieru grupā 2WD pjedestāls tika sadalīts šādi: 1. vieta Ģirts Feodorovs, 2. vieta Edgars Šturcs, 3. vieta Ivars Freibergs. Kopvērtējumā šajā klasē ir viens izteikts līderis, kopvērtējuma uzvarētājs ir pavisam skaidrs - uz pjedestāla noteikti kāps Ģirts Feodorovs.

2WD PRO klasē braucēji ierindojušies šādās vietās -  1. vieta Jānis Spīķis, 2. vieta Tomass Štolcermanis, trešā - Edvīns Vansovičs. Īpaši gribas izcelt  Tomasa Štolcermaņa izcilo sniegumu, jo Tomasam ir tikai 12 gadi. Šajā klasē kopvērtējumā par pirmo un otro vietu ar 2 punktu starpību cīnās Varis Žentiņš un Jānis Spīķis.

Amatieru grupā 4WD klasē “333” Ziemas kausa 4. posmā 1. vietu izcīnīja Agris Martinsons, otro - Kitija Jeršova, trešā godpilnā vieta Tomam Valainim. Arī šajā klasē īpaši novērtējams ir Kitijas Jeršovas sniegums – otrā vieta 15 gadu vecumā, kungu konkurencē. 

Runājot par kopvērtējumu, arī šajā klasē viss vēl var mainīties. Šobrīd vadībā ir 3 kungi - Rolands Ozoliņš, Toms Valainis un Agris Martinsons, bet uzvarētāju būs iespējams uzzināt tikai pēc 5.posma.

4WD PRO: 1. vieta Mārtiņam Ločmelim, 2. vieta Artim Vicinskim, 3. vieta - Kalvim Blūmam. Šajā klasē, tāpat kā 2WD PRO klasē, vēl ir ko pacīnīties,  šobrīd vadībā ir Mārtiņš Ločmelis (132 punkti), bet pavisam netālu no viņa -Artis Vicinskis (125punkti).  

RWD AM šajā sezonā viss plašāk pārstāvētā klase, 4. posmā 1. vietu ieņēma Andris Aizpurietis, otro - Artūrs Cabulis, trešo - Gatis Gedroics-Jurago. Ir skaidrs, ka par pirmo un otro vietu kopvērtējumā norisināsies sīva cīņa. Šobrīd Andri Aizpurieti (127 punkti) no Gata Gedroica-Jurago (125 punkti) šķir tikai 2 punktu starpība.

Datora versija