4. posms pludmales volejbolā

05.09.2019
4. posms pludmales volejbolā
24. augustā norisinājās Ropažu novada atklātā pludmales volejbola turnīra 4. posms – pēdējais šajā vasarā pirms fināla.

Augustā jaušamas rudens vēsmas – dzestri vakari, putni aizlido, taču bīčisti vēl pretojas un nelaiž vasaru prom. Vasarīgā augusta dienā laukumā devās pludmales volejbola cienītāji – šoreiz 5 pāri vīriešu konkurencē un 11 pāri MIX grupā.

Vīriešu konkurencē šoreiz pāru maz, kas ļāva izspēlēt katram pārim ar katru, tādējādi noskaidrojot absolūto dienas uzvarētāju. Pieredzējušie spēlētāji Dmitrijs Ribakovs un Dmitrijs Konstantinovs pārsteidza jaunos puišus, kuri pretinieku acīmredzami novērtēja par zemu. Spēlē par 3. vietu spraigās un asās izspēlēs Oskars Pētersons un Dāvis Dumburs piekāpās pretiniekiem, atzīstot viņu pārākumu.

Spēlē par 1. vietu tikās Arnis Jarošenko un Arturs Korns pret Armīnu Paupi un Arturu Semjonovu. Šajā spēlē cīņa bija principiāla – pāri turnīrā ir tikušies jau vairākas reizes. Šoreiz filigrāni ‘’noliekot’’ bumbu pareizā vietā laukumā, uzvaru izcīnīja Arnis un Arturs.

Tika izspēlēts arī apakšiņu konkurss, kurā visveiksmīgākais bija Dāvis Dumburs.

MIX grupā rezultāts nebija prognozējams, jo dalībnieku spēka samērs bija ļoti līdzīgs. Lai tiktu tālāk izslēgšanas kārtā un iesaistītos cīņā par pjedestālu, grupu cīņās bija svarīgi iekrāt pēc iespējas labāku koeficientu. Veiksmīgākie dienas pāri tikās pusfināla un fināla cīņās par vietām. Spēlē par 3. vietu tikās Artūrs Bērziņš un Ieva Lapiņa pret Raivi Svikli un Anastasiju Smirnovu. Uzvaru spēlē un vietu uz pjedestāla izcīnīja Raivis un Anastasija.

Spēlē par 1. vietu tikās pusfinālu uzvarētāji Arnis Jarošenko un Ivonna Grinfelde pret Arturu Kornu un Jeļenu Sokolovu. Spēlē pārāki un meistarīgāki bija Arnis un Ivonna, kuri pelnīti izcīnīja augstāko vietu uz pjedestāla. Arturam un Jeļenai kārtīgi iesaistīties cīņā traucēja krampji, kas neveiksmīgi deva par sevi manīt tieši fināla spēlē.

MIX grupā apakšiņu konkursā visveiksmīgākais izrādījās Raivis Sviklis, kas finālcīņā pārspēja savu pārinieci Anastasiju.

Turnīra fināls: MIX grupā 7. septembrī Ropažu pludmales volejbola laukumos, vīriešu grupā – 8. septembrī O-Sands pludmales āra laukumos.

Baiba Bukeviča

 

Datora versija