Atvērto durvju diena Zaķumuižas sporta zālē skolas vecuma bērniem kopā ar vecākiem!

13.02.2020
Atvērto durvju diena Zaķumuižas sporta zālē skolas vecuma bērniem kopā ar vecākiem!
15. februāŗī no 10:00 līdz 12:00 Zaķumuižas sporta zālē notiks Atvērto durvju diena skolas vecuma bērniem kopā ar vecākiem, lai labāk iepazītu sporta zālē pieejamo sporta spēļu un saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, kopīgi nodarbojoties ar sportu!

Sporta zālē nereti skolas vecuma bērni vēlas vienkārši uzspēlēt bumbu... Taču, bez pieaugušo uzraudzības, bērni sporta zālē nodarboties ar sportu nedrīkst. Protams, ir organizētās grupu nodarbības pēc stundām, tomēr kustīgiem, aktīviem bērniem arī ar to ir par maz,  un šī ziema mums ar šādus tādus priekus  nav sarūpējusi...  

Tādēļ - aicinām vecākus atlicināt stundu vai divas un kopā ar saviem skolas vecuma bērniem izmantot iespēju pavadīt aktīvi brīvdienas rītu, sporta tērpos kopā ar savām atvasēm Zaķumuižas sporta zālē sportojot un izkustoties.  Bez maksas. Varat uzspēlēt strītbolu, vai “karaļus”, badmintonu vai galda tenisu… Jebko. Vecāki!  Šajā reizē Jūs esat kopā un darbojaties kopā ar saviem bērniem. Rādiet labo piemēru un ieinteresētību!   

Ja šī iniciatīva gūs atsaucību, turpināsim!

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

Datora versija