Disku golfa brīvdienas

22.04.2021
Disku golfa brīvdienas
Piedalies “Diska golfa brīvdienās” no 24.-25.aprīlim un veic aktivitāti brīvi izvēlētā laikā Zaķumuižas disku golfa parkā. Inventāru iespējams saņemt Zaķumuižas sporta zālē.

“Diska golfa brīvdienās” ir sportiska aktivitāte, kas tiek organizēta Olimpiskā mēneša ietvaros. Šajā aktivitātē piedalīties tiek aicināts ik viens -  gan mazi, gan lieli, lai aktīvi un interanti pavadītu savas brīvdienas un iespējams, izmēģinātu ko jaunu.

Pirms došanās diska golfa brīvdienu trasē, Zaķumuižas sporta zālē veic reģistrāciju un saņem kartiņu, kurā, kad dosies trasē piefiksēsi savu metienu skaitu- atzīmē ar cik metieniem veic katru grozu, pēc tam, atgriez lapiņu atpakaļ sporta zālē. Inventārs būs pieejams Zaķumuižas sporta zālē, bet ja dalībniekam ir savs inventārs tad, droši to var ņemt līdzi. Pirms sāc aktivitāti, noteikti iepazīsties ar spēles noteikumiem!

Aktīvākie pieci spēlētāji, ar vismazāko metienu skaitu, saņems balvas!

Savukārt divi aktīvākie dalībnieki un interesantākā foto autors saņems pārsteiguma balvu no vietējā uzņēmēja "CUKURS local gift shop".

Dalībnieki ir aicināti iemūžināt bildes no diska golfa trases un dalīties ar tām Facebook, komentāru sadaļā zem izveidotā pasākuma “Disku Golfa brīvdienas”.

 

Ar aktivitātes nolikumu vari iepažities ŠEIT

Lai veicas un izbaudiet aktivitāti!

Datora versija