FK Valor vecākā grupa finišē 5. vietā Vidzemē

11.02.2019
FK Valor vecākā grupa finišē 5. vietā Vidzemē
Vidzemes telpu futbola čempionātā ieņemam 5.vietu.

9. februārī aizvadījām pēdējo posmu Vidzemes telpu futbola čempionātā, kas risinājās no decembra līdz februārim, 2002. gadā dzimušajiem un jaunākiem,.

Vidzemes telpu futbola čempionātu noslēdzām 5.vietā, visi posmi norisinājās Ogres novada sporta centrā.

Visa turnīra garumā komandas sastāvs palika nemainīgs, katru spēli no sākuma līdz beigām aizvadīja mūsu vienīgais vārtsargs Ralfs Graudiņš, tikmēr pārējie spēlētāji uz maiņām lēja sviedrus laukumā. Gribētos izcelt un atzīmēt katru spēlētāju, kurš sevi motivē un laukumā cīnās par katru centimetru. Kopumā mēs kā komanda katru gadu progresējam, taču jāatceras, ka arī citas komandas to dara. 2003. gada dzimušajiem puišiem šis bija pēdējais turnīrs, kur startēja pie jauniešiem un jau vasarā piedalīsimies Rīgas mini futbola čempionātā formātā 8:8 pie pieaugušajiem. Turpināsim intensīvi un smagi trenēties, lai nezustu futbola kvalitātes un lai uzturētu sevi labā fiziskā formā.

Komandā spēlēja un 5.vietu izcīnija: Ralfs Graudiņš (GK), Oskars Žagars, Ēriks Irbe, Pauls Bērziņš, Gustavs Bērziņš, Rinalds Veļičko, Kristaps Klišāns, Jurģis Cīrulis, Arvīds Kļaviņš, Jānis Kviesītis, Valentīns Koļesovs, Ralfs Kundziņš, Aleksejs Vancāns, Edvards Saule.


Dāvids Čudars,
www.fkvalor.lv

Datora versija