Florbola klubam „Ropaži” jaunais gads sācies pozitīvi - ar ceturto uzvaru pēc kārtas

20.01.2020
Florbola klubam „Ropaži” jaunais gads sācies pozitīvi  - ar ceturto uzvaru pēc kārtas
Kā jau katru gadu, arī pērn izveidojām komandu un piedalījāmies turnīrā „Pierīgas čempionāts florbolā vīriešiem”. Izcīnot tikai vienu uzvaru četrās spēlēs, komanda ar šādu rezultātu nebija apmierināta, tāpēc tika nolemts trenēties un jauno sezonu sākt ātrāk un kvalitatīvāk. Jauno sezonu varējām uzsākt ar pirmo septembri.

Jau no pirmā septembra divas reizes nedēļā (ceturtdienās un svētdienās) aktīvi trenējoties Ropažu sporta zālē, komanda vienojās par kopīgu mērķi – sekmīgi startēt turnīrā „Ogres novada atklātais čempionāts florbolā amatieriem”. Par komandas atskaites punktu tika noteikts turnīrs „Pierīgas čempionāts florbolā vīriešiem”.

Trīs mēnešus aktīvi trenējoties, veltot visu savu brīvo laiku un enerģiju, saliedējot komandas garu, lai būtu kā viens vesels, sagaidījām savu pirmo spēli 10.11.2019. plkst. 12:30 pret komandu „Rekrūši” turnīra „Ogres novada atklātais čempionāts florbolā amatieriem” ietvaros. Spēle aizraujoša, rezultāts līdzīgs punkts – punktā, bet mūsu satraukums par pirmo spēli un mazā spēļu prakse dara savu, līdz ar to piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:3. Spēles laikā piefiksētas pašu kļūdas. Pēc spēles kļūdas izrunātas un treniņos tika aktīvi strādāts pie kļūdu labošanas.

24.11.2019. plkst. 16:30 var sākties nākošā spēle ar komandu „Tērauda Dūre”. Spēle bija jau krietni labāka un taktisko kļūdu skaits ir samazinājies, tomēr nesakārtotā spēle savā laukuma pusē un noraidījumi noveda pie liktenīga zaudējuma ar rezultātu 5:2. Pēc spēles nonācām pie secinājumā, ka, lai mēs tiktu turnīra tabulas „Play-off” zonā, turpmāk nevaram atļauties zaudēt.

Turpinot aktīvi trenēties, 01.12.2019. ir pienākusi nākamā spēle pret komandu „Hansa Matrix”. Aktīvi treniņi, iepriekšējo spēļu pieredze un komandas maksimālā koncentrēšanās spēlei ļāva mums svinēt savu pirmo pārliecinošo uzvaru sezonā ar rezultātu 6:2.

Iedvesmas un enerģijas pilni gatavojāmies savai nākamajai spēlei pret turnīra pagājušās sezonas otrās vietas ieguvēju Salaspils komandu. Zinājām, ka viegli nebūs, jo pirms sezonas sākuma tieši ar Salaspils komandu bijām aizvadījuši pārbaudes spēli. Toreiz piedzīvots pārliecinošs zaudējums, tomēr bijām ieguvuši vērtīgu informāciju par Salaspils komandas spēli. Aizvadot maču ar Salaspils komandu 15.12.2019. plkst. 17:30, Salaspils komanda spēlēja tieši tā kā mēs gaidījām. Bezkompromisa cīņa starp abām komandām. Neviena komanda bez cīņas negrib atdot ne centimetra uz laukuma. Tomēr pāris neveiksmīgas epizodes un esam izlaiduši divu vārtu pārsvaru pamatlaikā pēdējās minūtēs. Līdz ar to nācās aizvadīt „bullīšus”, kuru rezultātā ieguvām uzvaru ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos. Šī uzvara bija ļoti nozīmīga komandai, lai noticētu saviem spēkiem.

29.12.2019. bija nākošā spēlē pret komandu „Sportland”.  Neskatoties uz to, ka spēli noslēdzām ar uzvaru, tomēr tā ir uzvara ar ( - ) zīmi, jo uzvara izcīnīta tikai pēcspēles metienos ar rezultātu 4:3. Ar trim uzvarām pēc kārtas esam pietuvojušies „Play-off” zonai. Līdz ar to 2019. gadu varam noslēgt ar uzvaru un pozitīvu noskaņojumu.

Turnīra kalendārā veiktas nelielas izmaiņas un nākošā spēle norisinājās 12.01.2020.  ar iepriekšējiem pretiniekiem – komandu „Sportland”. Pretinieks jau zināms, novēršot iepriekšējās spēles kļūdas un uzlabojot komandas cīņas sparu, esam izcīnījuši pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:3. Līdz ar to jauno gadu esam sākušu uz pozitīvas nots ar sezonas ceturto uzvaru pēc kārtas.

Paldies visiem atbalstītājiem un Ropažu novada domei, un Ropažu novada Sporta centram par iespēju trenēties Ropažu sporta zālē.

Inguss Sauliņš

 

 

Datora versija