Lepojamies par mūsējiem – Ingrīdu Amantovu un viņas audzēkņiem - Kasparu, Selīnu Elizabeti un Justīni!

20.01.2020
Lepojamies par mūsējiem – Ingrīdu Amantovu un viņas audzēkņiem -  Kasparu, Selīnu Elizabeti un Justīni!
Šveices pilsētā Lozannā no 9. – 22.janvārim notiek III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles. Sacensībās piedalās vairāk kā 1100 jauno sportistu no 70 pasaules valstīm, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Olimpisko spēļu sacensību programmā ir iekļautas 8 ziemas sporta veidu 16 disciplīnas un tiek sadalīts 81 medaļu komplekts.

Latvijas delegācijas sastāvā ir 30 talantīgākie jaunie ziemas sporta veidu sportisti, kuri piedalās 9  ziemas sporta veidos: biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, šorttrekā, kērlingā, un 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā.

Visvairāk sportistu ir pārstāvēti kamaniņu sportā, kur startē 7  mūsu valsts jaunie sportisti, no kuriem 3 ir mūsu novadnieki ( 10 % LV komandas ir ropažnieki!…), Ingrīdas Amantovas audzēkņi!

Un brīnišķīgas ziņas ar mediju starpniecību un klāt esošās treneres Ingrīdas Amantovas  esam saņēmuši no Šveices pilsētas Sanktmoricas, kurā atrodas trase un norisinās sacensības kamaniņu sportā:

Kaspars Rinks, kopā ar  Ardi Liepiņu, kamaniņu ’’divniekos’’, piektdien izcīnīja pirmās medaļas valstij – sudrabu. Kaspars ir iekļuvis arī  Olimpiskajā sešiniekā, izcīnot 6. vietu ‘’vieninieku kamanās’’. 

Selīna Elizabete Zvilna, kopā ar Viktoriju Ziediņu, ‘’divniekos” izcīnījušas savu pirmo olimpisko bronzu!

Justīne Maskale, piektdien vieniniekos izcīnīja 10 vietu meiteņu konkurencē.

Jaunatnes Ziemas olimpisko spēļu noslēgumā, komandu stafetē fantastisks sacensību finišs un izcīnītas bronzas medaļas Latvijai! Latvijas komandā - Justīne Maskale, Gints Bērziņš un Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš!

Apsveicam visus 30 jaunos sportistus, lepojamies, priecājamies par treneru un sportistu ieguldītā darba rezultātu, bet  īpaši lepojamies ar Ingrīdu un viņas audzēkņiem - Kasparu, Selīnu Elizabeti un Justīni!

 Foto no Luge Latvia 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

Datora versija