Mācāmies no labākajiem! FEI Solidaritātes programma pajūgu braukšanā – 2019

13.06.2019
Mācāmies no labākajiem! FEI Solidaritātes programma pajūgu braukšanā – 2019
Pajūgu braukšanas sezona ropažniekam Marekam Jedinakam ar zirgu Princis Narciss un komandu šogad sākās 8. jūnijā sākumā ar Latvijas Jātnieku federācijas FEI Solidaritātes programmas ietvaros organizēto 2 dienu semināru pajūgu braucējiem Kocēnos, kuru vadīja starptautiskās kategorijas pajūgu braucējs un instruktors/treneris, daudzu valstu pajūgu braukšanas izlašu treneris/konsultants Gerards Leijtens.

Pieredzējušais treneris atzinīgi novērtēja mūsu paveikto gada laikā, priecājoties, ka savā profesionalitātē ir „audzis” gan braucējs, gan arī zirgs. Šoreiz seminārs tika veltīts sarežģītākās iejādes shēmas elementu apgūšanai, lai mums atkal būtu lielais „mājas darbs”, kura izpildi vērtētu nu jau tiesneši starptautiskajās sacensībās. „Ja kaut kas nesanāk, atgriežaties pie pamatiem!”, viņš aicināja. „Jebkura, pat vissarežģītākā, braukšanas shēma sastāv no pamatelementiem...vienīgā problēma, šo elementu ir ļoti daudz un tie mainās ļoti ātri. Nekādu īpašu paņēmienu nav.. ir tikai darbs”.
Paldies Gerardam Leijtenam par nenovērtējamo darbu mūsu komandas pilnveidošanā, mums ir atkal daudz ideju, iedvesmas un darba jaunajai sezonai. No sirds pateicamies Latvijas Jātnieku federācijai un īpaši tās prezidentam Agrim Blauam par atbalstu un sniegto iespēju piedalīties seminārā!


Ritma Jedinaka,
Para Equestrian Support Fund valdes locekle

Datora versija