Nenormāli Cieti/Zaķumuiža sezonu noslēdz izcīnot 4.vietu!

08.05.2019
Nenormāli Cieti/Zaķumuiža sezonu noslēdz izcīnot 4.vietu!
Regulāro sezonu komanda noslēdza ierindojoties 5.vietā un playoff spēlēs 1/4 finālā bija jāspēlē pret spēcīgo LSPA komandu.

Zaķumuiža komanda pārliecinoši spēja apspēlēt studentus un iekļūt pusfinālā, kur pretī stājās regulārās sezonas Nr.1 komanda "Binders". Traumas, slimības un nedaudz veiksmes pietrūka, lai pacīnītos par uzvaru un pusfinālā zaudējums, kas nozīmēja, ka jācīnās būs pret pagājušās sezonas čempioni "Realia".

Cīņa bija grūta, pretinieks spēcīgs. Pirmo puslaiku Zaķumuižas komanda taustījās, nerādot savu labāko sniegumu, ko laboja uzsākot 3 ceturtdaļu, spējot samazināt rezultāta starpību un 4 ceturtdaļas sākumā pat pietuvojoties līdz -3. Mazliet tomēr pietrūka, lai lauztu spēli un Klāva Segliņa kājas trauma jūtami izsita no līdzsvara komandas uzbrukumu. Piedzīvots zaudējums ar rezultātu 91:82.

Komandā 2018-19 sezonā spēlēja: Kārlis Skadiņš, Mārtiņš Pentjušs, Oskars Pentjušs, Andis Prūsis, Mārtiņš Prūsis, Guntis Buks, Māris Ozoliņš, Maksims Kurica, Uldis Ķevers, Emīls Senkāns, Klāvs Segliņš, Viesturs Laiviņš, Kristaps Dzenis, Raitis Kučiks. 

 

Elīna Pentjuša

Datora versija