RIGA FC Cup

28.01.2020
 RIGA FC Cup
26. janvārī Futbola Klubs “Valor” piedalījās RIGA FC rīkotajā bērnu futbola turnīrā kurš norisinājās Skonto Hallē.

Šis turnīrs bija 2012. un 2014. gadā dzimušajiem spēlētājiem. Kopumā katrā vecuma grupā tika aizvadītas sešas spēles un iekrāta futbola pieredze, kas noderēs nākamajos futbola soļos. 


2012. gadi spēlēja pret: SK Super Nova, Rīgas Futbola Klubu, FC Strong, BJFK Pārdaugava un FK Carnikava komandām. Tika izcīnītas divas uzvaras viens neizšķirts un divi zaudējumi. 


2014. gada komanda spēlēja pret: Skonto FC, Futbola Parks Academy, FS Jelgava, FC Strong, FK Carnikava un JFK Daugava komandām. Pirmajā turnīrā mūsu puiši bija droši un pozitīvi noskaņoti par ko arī tika atalgoti ar iegūtām medaļām un kausu! Komandu vadīja treneris Māris Kalniņš. 


Paldies visiem spēlētājiem par vēlmi savu brīvo laiku pavadīt futbolā! Paldies vecākiem par atbalstu turnīrā! Paldies Ropažu novada pašvaldībai par atbalstu turnīrā! 

Futbola klubu Valor/Ropaži pārstāvēja: Matīss Rotbergs, Jorens Urbanovičs, Gustavs Šreibers, Alberts Meistars, Gabriels Daugulis, Gustavs Selens, Matīss Vaivods, Raivis Šeršnovs, Henrijs Krūziņš, Raits Rinkēvičs, Everts Žeiris, Ralfs Viziņš, Sandris Meisters, Aleksa Berķe, Margarita Vancāne, Elīna Pence, Roberts Jupatovs, Kristians Klimovičs, Haralds Klimovičs, Roberts Grigorjevs. 

Dāvids Čudars,

FK "Valor"

Datora versija