Ropažu novada futbola komanda pusceļā uz lielo mērķi. Atbalstīsim mūsējos cīņās par uzvarām!

25.02.2020
Ropažu novada futbola komanda pusceļā uz lielo mērķi. Atbalstīsim mūsējos cīņās par uzvarām!
Sestdien, 22. februārī, paralēli tribīnēs valdošajām 2. novada novusa čempionāta 2. posma sacensībām, Zaķumuižas sporta zālē valdīja karaliskais futbols.

Pierīgas novadu priekšsacīkstes telpu futbolā, A grupas spēlēs, Ropažu, Babītes, Mālpils un Salaspils novadu futbolisti sargāja sava novada futbola  godu. Lai gan Babītes komandas sastāvs bija gados jauns – divas spēles nospēlēja ar neizšķirtu, tai skaitā, arī ar Ropažu komandu un tas ir nopietns pieteikums nākotnei. Spēles ar Mālpils novadu ropažnieki noturēja godam - 6: 3. Savukārt pēdējā dienas spēle ar Salaspils novada futbolistiem noslēdzās ar neparedzētu rezultātu - 19:3 Ropažu novada komandas labā. Iepriekšējās Salaspils komandas spēles neliecināja par īpašu vājumu, taču, acīmredzot, jau iepriekš izskaitļojot, ka, pat uzvarot spēli ar Ropažiem, pusfinālā tikt nebūs iespējams, Salaspils novada komanda zaudēja motivāciju un padevās.

 Ropažu novada komanda ir pusceļā uz lielo mērķi – 29. februārī no plkst.10.30 Zaķumuižas sporta zālē karalis futbols noteiks 1.- 4. vietu dalījumu:

1.       10.30 Babītes novads(A2) – Stopiņu novads(B1)

2.        11:20 Ropažu novads(A1) – Ķekavas novads(B2)

Finālspēles (pāru zaudētāji spēlē par 3. -4. vietu; pāru uzvarētāji spēlē par 1.- 2. vietu)

3.       11:50 Spēle par 3. vietu

4.       12:40 Spēle par 1. vietu

Ceram, ka Ropažu novads spēlēs 4. spēli, tādēļ aicinām atbalstīt Ropažu novada futbola cienītājus tribīnēs!

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

 

Datora versija