Ropažu novada komandai 2. vieta dambretē

10.02.2020
 Ropažu novada komandai 2. vieta dambretē
9. februārī Salaspils Sporta centrs pulcināja Pierīgas novada komandas sacensībām dambretē. Piedalījās 7 komandas, un to sastāvs tiešām ‘’zvaigžņots” – dambretes spēles zinātāji atpazītu lielāko daļu spēlētāju.

Ropažu komandu sauca arī par Valneru ģimenes komandu: Antra Valnere (dāmu, 4. galdiņš), Guntis Valneris (3.galdiņš) un Linda Valnere ( 1. galdiņš)  kā jaunākā dalībniece. Ceturtais komandā Ropažu novadu pārstāvēja viesspēlētājs Guntars Purviņš (2. galdiņš). 

Sacensībās līdera lomā, nezaudējot nevienu komandas spēli, šoreiz Babītes komanda. Līdzīgi veicās Salaspils, Mārupes un Ropažu komandām, taču veiksmīgi mūsu cerībām un plāniem tika nospēlētas pēdējās spēles. Ropažu komanda izcīnīja nu jau liekas tradicionālo, 2. vietu. Individuālā spēles vērtējumā pie galdiņiem, godalgoti tika gan Guntis Valneris  - ar zelta medaļu un Guntars Purviņš  – ar sudraba medaļu. Apsveicam komandu ar sudrabu!

Dambreti gan Ropažos,  gan Zaķumuižā, skolēni var apgūt mūsu abu meistaru vadītajā dambretes pulciņā pēc mācību stundām, pirmdienās un piektdienās.

Ropažu novadam šīs bija pirmās Pierīgas sacensības šajā gadā, nākamās – telpu futbolā 22. un 29. februārī, kuras norisināsies Zaķumuižas sporta zālē – būsim saimnieki un rīkotāji. 8. martā  godu aizstāvēs mūsu komanda galda tenisā.

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

Datora versija