Ropažu novadam sudrabs basketbolā!

07.11.2019
Ropažu novadam sudrabs basketbolā!
Ikgadējais Pierīgas novadu vīriešu komandu iznāciens basketbolā sākās 12.oktobrī Mārupes un Zaķumuižas sporta zālēs, divām apakšgrupām paralēli cīnoties par ceļazīmēm uz fināliem Mārupē, 19. oktobrī.

Zaķumuižas sporta zālē tikās Ropažu novada vīriešu komanda ar  Stopiņu novada komandu. Vien ar nelielu pārsvaru 52 - 48, mājiniekiem izdevās krietni izšūpināt Stopiņu novada komandas 2018. gada 2. vietas pjedestālu (vēlāk darbs tika padarīts līdz galam). Pārliecinošāks izveidojās stāsts par uzvaru pār Krimuldas novada komandu 72: 48. Tā kā Krimulda sīvā cīņa tomēr padevās arī Stopiņiem, ceļazīmes uz Mārupi ieguva Ropaži un Stopiņi, lai ropažnieki cīnītos ar otras grupas 2. vietu  - Mārupes komandu un Stopiņi - ar otras grupas pirmo vietu, Salaspils komandu, par tālāko cīņu finālā.

19. oktobrī diena sākās ar brīnišķīgām ziņām – vairs nav atminami tādi laiki, kad Ropažu novada komandai būtu izdevies uzvarēt Mārupes novada vīriešu komandu. Un, lai arī nebija visas Mārupes basketbola ‘’zvaigznes’’ – mūsējiem novada vārds ir svarīgāks un mūsu ’’zvaigznes’’ visas bija laukumā, slapjām mugurām, - tieši tāpēc arī uzvara šajā spēlē 46 : 62. Tālāk darbs jau pusdarīts, tomēr finālos tiekoties ar  Salaspili, bumba vienkārši protestēja un neparko neripoja caur groza tīkliņu, lai dotu punktus mūsu komandai. Iespējams,  bija “noburta’’…,  jo laukumā puiši darīja visu, ko spēj – spēle norisēja komandā, ar plānu – varēja just, ka laukumā ir nopietns un saliedēts darbs, taču bumba lidoja groza tīklam garām... Taču uzvar stiprākie un ,lai cik tuvu bija zelta garša, 47 :57 vietu dalījums šāds:  Ropažu novadam sudrabs, Salaspils novadam zelts, bet Stopiņu novads šogad ar bronzas kausu. Apsveicam visu komandu  spēlētājus – šie tiešām bija augsta līmeņa ‘’mači’’, tāpēc – lai kāda vieta – labi padarīts darbs, labas spēles.

Paldies mūsu varoņiem: J.Ozols, M.Brēdiķis, A.Prūsis, M.Lapiņš, G.Kravalis, E.Senkāns, A.Kusiks, M.Pentjušs, K.Skadiņš, K.Segliņš un, protams, Elīnai un Oskaram Pentjušiem par ieguldīto darbu, kur nu baudījām rezultātu.

Nākamgad būs grūti – jānotur!

Rezultāti

 

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

 

 

Datora versija