Ropažu pludmales volejbola turnīra 1. posms

13.06.2019
Ropažu pludmales volejbola turnīra 1. posms
8. jūnijā ar 1. posmu uzsākts vasaras turnīrs pludmales volejbola cienītājiem – ‘’Ropažu novada atklātais pludmales volejbola turnīrs’’, kas šovasar tiek rīkots sadarbībā ar biedrību ‘’Baltijas Sports’’.

Turnīrā aicināti piedalīties visi sporta entuziasti un aktīvas, kustīgas ikdienas cienītāji. Šajā vasarā piedāvājam 2 grupas – vīrieši un mix.

1. posma atslēgas vārds: KARSTI!

Sestdienas rītā pirms saule paspēj uzkarsēt gaisu, smiltīs pirmie devās vīri – kopā 11 pāri. Visi gatavi ‘’izrakt’’ smiltīs zeltu. Spraigas cīņas jau no pirmās spēles, jo katrs punkts var izšķirt pretinieku izslēgšanas kārtās. Veiksmīgi nospēlējot dienas pirmajā pusē, spēlē par 3. - 4. vietu tikās Danīls Mikuļičs/Andrejs Rumjancevs pret Lauri Ikaunieku/Jāni Aldi. Īstā vīru cīņā karstajā saulē, kad spēka rezerves jāmeklē dziļāk, taktiskā cīņā, epizodiski apmainoties ar spēcīgiem triecieniem, kas nolīdzina smiltis, veiksmīgāki seta galotnē bija Danīls/Andrejs, kuri izcīnīja 3. vietu.

Spēlē par 1. vietu tikās Rolands Plēsnieks/Alvis Spangers pret Raiti Šarkovski/Renāru Strazdu. Abi pāri visu dienu bija aizvadījuši veiksmīgi, uzvarot visas spēles savās grupās. Rolands/Alvis finālā pārliecinoši uzvarēja pretiniekus, saglabājot perfektu bilanci un godam izcīnot 1. vietu pirmajā posmā. Kā pēc uzvaras atzina paši puiši, tad galvenais ir darbi laukumā, klusi un pārliecinoši soli pa solim mērķis sasniegts.

Saulei kāpjot augstāk, 11 pāri mix grupā (dāma + vīrietis) uzsāka savas cīņas par augstāko pjedestāla pakāpienu. Šeit redzamas jau taktiskas izspēles ar mērķi ‘’piešmaukt’’ pretinieku. Saīsināts sitiens tuvāk pie tīkla, tālāk. Smiltis putēja vien. Dienas veiksmīgākie pāri tikās finālos. Spēlē par 3. vietu tikās māsas: Ieva Lapiņa (ar Raivi Zuļģi) pret Lauru Lapiņu (ar Māri Viļkinu). Karstā saule manāmi nokausējusi visus – rokas, kājas neklausa, spēle izvērtās ļoti līdzīga un spraiga. Šoreiz Ieva/Raivis veiksmīgāk nospēlēja aizsardzībā, kas ļāva izcīnīt uzvaru.

Spēlē par 1. vietu mix grupā tikās Viktorija Vucena/Tomas Otmans pret Aneti Veipāni/Arturu Semjonovu. Skaistās izspēlēs un šķietami zaudētās bumbās, Anetei veiksmīgi darbojoties aizsardzībā un Arturam uzbrukumā, pelnīta uzvara 1. posmā un augstākais pjedestāls, atstājot Viktorju un Tomasu godpilnajā otrajā vietā šajā posmā.

Paldies Ropažu Sporta centram, VK ‘’Ropaži’’, biedrībai ‘’Baltijas Sports’’ un Raivim Zuļģim par atsaucību un lielu palīdzību turnīra tapšanā un organizēšanā.

Nākamais posms 13. jūlijā. Sekojiet līdzi informācijai sociālo tīklu platformās.

Tiekamies smiltīs!!

Vēl fotogrāfijas

 

Baiba Bukeviča,

turnīra galvenā sekretāre

Datora versija