Ropažu sportisti piedalās Rīgas maratonā

27.05.2019
Ropažu sportisti piedalās Rīgas maratonā
Liels paldies Ropažu novada Sporta centram un Domei, kas šogad Ropažu novada jaunajiem vieglatlētiem un kamaniņu braucējiem deva iespēju piedalīties TET RĪGA MARATONA skrējienos, 19.05.2019. Katru gadu šajās sacensībās piedalās arvien vairāk dalībnieku, kas ir desmitiem tūkstošu skrējēju gan no Latvijas , gan dažādiem novadiem ( arī Ropažu novada), gan citām valstīm, apliecinot, ka skriešana ir veselīga un atbildīga katra cilvēka dzīvē, kā arī pamatu pamats katram sporta veidam.

Tomēr, lai kļūtu par labu skrējēju ir nepieciešams pastāvīgi trenēt izturību, skriet un mīlēt to, ko dari. Mūsu mazie atlēti godam veicot savu distanci, kas bija  10 km  uzreiz pēc finiša  līnijas šķērsošanas savos telefonos varēja aplūkot savu uzrādīto rezultātu, kā arī būs iespēja iegūt finiša diplomu un Maratona medaļu, kura izskatās kā kubs. Kuba struktūra atspoguļo procesu, sistemātisku fizisku un mentālu darbu, gatavojoties savam mērķim. Katrs kubs atspoguļo  vienu kilometru, savukārt kopā tie veido medaļas formu - distanci. Šo kubu ceļu var izskriet dažādos veidos, un tas atspoguļo katra skrējēja neatlaidīgu treniņu procesu un gribasspēku.

Bet, lai piedalītos Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kuras šovasar noritēs jūlija sākumā Jelgavā, katram dalībniekam Vieglatlētikas savienības organizētajās sacensībās ir jāizpilda noteikts normatīvs. Tas ir ļoti augsts un ar pirmo reizi to nemaz  nevar izpildīt.   Rīgas atklātā jaunatnes U18 čempionātā, kurš norisinājās Ogres stadionā 17. un 18. maijā mūsu – Ropažu atlēti 100m, 200m, 1500m, un lodes grūšanā ar saviem individuāli labākiem uzrādītajiem rezultātiem, šos uzstādītos normatīvus vēl nenokārtoja, tāpēc gatavosimies vēl mērķtiecīgāk un neatlaidīgāk, jo jau 7. jūnijā būs iespēja piedalīties sacensībās un izcīnīt ceļazīmi uz Latvijas Jaunatnes olimpiādi.

            Lai visiem novada iedzīvotājiem jauka, fiziski aktīva un veiksmīga vasara!

                                                                                                               Ingrīda Amantova

Datora versija