Sabīnes Siliņas dalība Horsemarket Equestrian Spring tour 2020 sacensībās

25.05.2021
Sabīnes Siliņas dalība Horsemarket Equestrian Spring tour 2020 sacensībās
Sabīne Siliņa ar zirgu Fantast piedalījās starptautiskajās divzvaigžņu sacensībās Lietuvā, kur dalību veica pieredzējušie un vadošie jātnieki no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Rumānijas, Polijas, Somijas, Ukrainas.

Sacensību pirmajā dienā ar šķēršļu augstumu 135cm Sabīne ar Fantast veica maršrutu bez soda punktiem un izcīnīja 4.vietu, sacensības apgrūtināja sliktie laikapstākļi- lietus un stiprais vējš, kurš sasniedza līdz pat 32m/s, taču Sabīne un Fantast ir gana izturīgi un tas nepatraucēja iegūt lielisku rezultātu.

Sacensību otrajā dienā Sabīne ar Fantastu piedalījās maršrutā ar šķēršļu augstumu 140cm. Tas bija ātruma maršruts. Maršruts tika veikts bez soda punktiem un parādīts 3.labākais rezultāts, tātad izcīnīta 3.vieta.

Sacensību trešajā dienā maršruts ar 145cm augstiem šķēršļiem, Longines Ranking, kas nozīmē, ka maršruts ir īpaši sarežģīts atbilstoši prasībām un par maršruta veikšanu tiek doti punkti pasaules jātnieku reitingā. Sabīne ar Fantast maršrutu veica bez soda punktiem un kvalificējās pārlekšanai. Kopumā pārlekšanai kvalificējās 15 dalībnieki. Arī pārlekšanu sportiskais pāris veica bez soda punktiem un izcīnīja 4.vietu!

Šīs bija pirmās sacensības pēc 8 mēnešu pauzes, turklāt vēl starptautiska līmeņa, rezultāti parāda, ka, lai arī, cik būtu ilga pauze Sabīne ar Fantast vienmēr būs sportiskajā formā un gatavi cīnīties.
Liels paldies Ropažu novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu sacensībās, bez jums tas nebūtu iespējams!

Datora versija