Sieviešu basketbols Ropažu novadā

25.09.2019
Sieviešu basketbols Ropažu novadā
Jaunizveidotā sieviešu basketbola komanda Reaļnās Puķes/Ropažu novads, 21.septembrī, Ķekavas sporta klubā, piedalījās tradicionālajā basketbola turnīrā – Andra Eglīša kausa izcīņā.

ajā piedalījās 6 sieviešu un 5 vīriešu komandas. Šis bija lielisks turnīrs, kur pirms regulārās sezonas sākuma, komandas varēja gan mēroties spēkiem, gan pārbaudīt, kā ieguldītais darbs treniņu procesā, tiek realizēts dažādās spēles situācijās.

Sieviešu turnīrs norisinājās divās apakšgrupās. Grupu spēlēs Reaļnās Puķes/Ropažu novads tikās ar Juglas un Ķekava-1 komandām. Lai gan pirmā spēle pret Juglu nevedās tik raiti, kā pret Ķekavu-1, abas komandas tika pieveiktas un tika nodrošināta vieta pusfinālā.

Pēc četru stundu pauzes, Reaļnās Puķes/Ropažu novads, ar rezultātu 52:26, pārliecinoši pieveica Ķekava-2 komandu un iekļuva turnīra finālā.

Pēc garas dienas, finālā meitenes atkal spēlēja pret, iepriekš jau uzvarēto, Juglas komandu. Jāsaka, ka komanda bija saliedēta un noskaņojusies fināla spēlei un jau no pirmās minūtes, Juglai neatstāja nekādas cerības. Ar rezultātu 50:23 tika izcīnīta uzvara finālspēlē un līdz ar to iegūta pirmā vieta turnīrā.

Komanda demonstrēja stabilu spēli un izskatījās, ka meitenes ir gatavas sezonai. Reaļnās Puķes/Ropažu novads spēlēs Olybet entuziastu sieviešu līgā. Vēlam veiksmi!

            Komandā spēlēja: Olga Ozola, Liāna Āliņa, Ance Bajāre, Guna Zoltnere, Ieva Eida, Elīna Eida, Elza Gribuste un Elīna Brante.

Basketbola turnīra atstāstu sagatavoja

Olga Ozola

Vismaz pēdējo divdesmit gadu laikā, Ropažu novadā nav izveidojusies sieviešu basketbola komanda, jo komandu sporta veids ir vīriešu prioritāte. Tieši šī iemesla dēļ sieviešu sporta spēļu komandas darbība vienmēr  bijusi kā liels izaicinājums, gan komandas dalībniecēm, gan arī sporta centram.

Reaļnās Puķes/Ropažu novads kā komanda savu sportisko darbību uzsāka šajā vasarā, piedaloties Geto Games spēlēs, superfinālos izcīnot 3.vietu.  Iedvesmojoties no kopā gūtajiem sasniegumiem Reaļnās Puķes/Ropažu novads nolēma turpināt iesākto – kļūstot par Ropažu novada sieviešu basketbola komandu.

Aicinām atbalstīt jaunizveidotās komandas dalībnieces mājas spēlēs!

Ja arī Tu uzskati, ka vari un gribi kļūt par Ropažu novada sieviešu basketbola komandas dalībnieci, tad nāc un pievienojies! Komandas kapteine Elīna Pentjuša gaidīs ikvienu jaunieti treniņu laikā – pirmdienās, Zaķumuižas sporta zālē no plkst19:00 līdz 20:30 vai raksti ziņu facebook lapā.

Vēlot sportisku izturību un neatlaidību

Ropažu novada Sporta ccentra

vadītāja Evita Eglāja”

 

Datora versija