Skudru kauss 2019 konkūrā

05.08.2019
Skudru kauss 2019 konkūrā
2019.gada 6.jūlijā Ropažu novada Tīrumos-Skudrās norisinājās biedrības Para Equestrian Support Fund organizētās treniņsacensības konkūrā SKUDRU KAUSS 2019. Šo sacensību mērķis bija pieradināt jaunos zirgus un jātniekus pie sacensību atmosfēras un palīdzēt sagatavoties startiem jau augstāka mēroga sacensībās.

Šoreiz sportisti sacentās četros maršrutos: vadības maršrutā un konkūra maršrutos ar 50-70cm , 80cm un 100 cm augstiem šķēršļiem. Priecājamies par Para Equestrian Support Fund jātnieču sasniegumiem: Enijai Albovai ar zirgu Any Victory Will Do divas 1.vietas 100 cm un 80cm maršrutos un 2.vieta ar zirgu Alcapone 50-70 cm maršrutā, Evelīnai Esterei Matjuškinai ar zirgu Frau Abendstern 2.vieta 80 cm maršrutā , Evelīnai Brolišai ar zirgu Pērļu valdniece – 5.vieta 50-70 cm maršrutā bērnu konkurencē. Pārējie biedrības sportisti sekmīgi startēja vadības maršrutā.
Bērnu konkurencē 1.vietu 50-70cm maršruta izcīnīja JSK Laimes zeme sportiste Sindija Alksne ar zirgu Indigo. Savukārt pieaugušo konkurencē 1.vieta 50-70cm maršrutā JSK Laimes zeme sportistei Katrīnai Kidikai ar zirgu Sezams, savukārt divas 1.vietas 80cm un 100cm maršrutos izcīnīja SIA Caballos sportiste Anita Tašiņa ar zirgu Sezams.
Sacensību dalībnieki un organizatori visatzinīgākos vārdus veltīja sacensību tiesnesim un maršruta sastādītājam Eināram Cēsniekam ar palīdzi Ivetu Vanagu. Pirms maršruta Einārs Cēsnieks kopā ar jātniekiem izstaigāja maršrutu un izskaidroja nianses, kas būtu jāņem vērā to veicot. Pēc maršruta beigām, tika analizētas maršrutā pieļautās kļūdas. Tiesnesis sniedza ieteikumus par to, kam ir jāpievērš uzmanība turpmākajā darbā. Jātniekiem tika dota iespēja atkārtoti veikt atsevišķus maršruta posmus, novēršot sacensību laikā pieļautās kļūdas.
Vēlam visiem sacensību dalībniekiem veiksmīgus startus un gaidīsim atkal Ropažos!

Ritma Jedinaka,
Para Equestrian Support Fund valdes locekle

Datora versija