Turpinām treniņus un gatavojamies vasaras sezonai!

19.04.2021
Turpinām treniņus un gatavojamies vasaras sezonai!
Futbola klubs VALOR kopš oktobra turpina trenēties un gatavoties vasaras sezonai. Trenējoties ar 2011.gada un vecākiem audzēkņiem kopš oktobra ir iegūts ar neapbruņotu aci redzams progress fiziskajā ziņā un gūts rūdījums gaidāmajai siltās vasaras sezonai.

Ziemas laikā pielāgojāmies laika apstākļiem un izmantojām iespēju izkopt distanču slēpošanu, kas fiziskajā ziņā nodarbina visas muskuļu grupas, kas nepieciešamas futbola laukumā, kā arī reizi uzspēlējām hokeju, kā arī vairāk nekā mēnesi tika aizvadīti futbola treniņi sniegā, kas bija jautrs laiks!

Šobrīd plānojam nezināmo, bet vasaras plānos ietilpst: dalība Rīgas čempionātā kopā ar FK Nikars komandu 2011., 2010.gadā dzimušajiem, dalība Vidzemes čempionātos, dalība Ādas bumbas turnīrā, vasaras nometne Liepājā, dalība kaimiņvalstu turnīros, dalība Latvijas turnīros, kā arī FK VALOR vecāko audzēkņu dalība pieaugušo konkurencē Rīgas mini futbola turnīrā.

Sākoties aprīļa mēnesim treniņus atsāks 2012.gadā dzimušie un jaunākie audzēkņi, kuriem futbola pārtraukums sākās oktobrī.

Dalība Rīgas čempionātā ir solis uz augšu mūsu kluba futbolistu attīstībā, jo Rīgas čempionātā piedalās nomināli līderi savā vecuma grupā Latvijā. Novēlēsim mūsu audzēkņiem veiksmi, lai katra spēle ir pieredzes bagāta un vēlams ar pozitīvu noslēgumu! 

Paldies Ropažu Sporta Centram un apkalpojošajam personālam par iespēju trenēties tenisa kortos, kā arī slēpju izsniegšanu ziemas laikā! 

Tiekamies treniņos vai trenējamies individuāli - esiet veseli! 

 

Dāvids Čudars,

Futbola klubs “Valor”

 

 

Datora versija