Uzvara Tallinn International Horse show 2019!

16.10.2019
Uzvara Tallinn International Horse show 2019!
Oktobra sākumā Saku Suurhal arēnā notika mūsu zonas vērienīgākās sacensības, kur Latviju devās pārstāvēt Sabīne Siliņa ar zirgu Kalgari.

Sabīne Siliņa ar zirgu Kalgari piedalījās U25 maršrutos, kur šķēršļu augstums bija 130-135cm. 
Sacensību pēdējā dienā šķēršļu augstums bija 135cm, maršruts bija gana sarežģīts, jo tikai 5 sportiskie pāri spēja to veikt bez soda punktiem un kvalificēties pārlekšanai, tajā skaitā arī Sabīne ar Kalgari, kuri vienīgie izlēca pārlekšanas maršrutu bez soda punktiem un izcīnīja uzvaru prestižajās Tallinn International Horse show 2019 sacensībās! 

Sabīne Siliņa:
Tallinn International horse show ir vienas no gaidītākajām sacensībām, tās vienmēr ir noorganizētas augstākajā līmenī, kā arī lecot šajā arēnā sajūtas nav iespējams izstāstīt vārdos.
Šogad U25 maršruti bija sastādīti ar augstu grūtības pakāpi. Gan šķērsļu augstuma, platuma ziņā, gan arī distanču ziņā, tas arī ir manāms pēc rezultātiem- katrā dienā pāris cilvēki, kuri veikuši maršrutu bez soda punktiem. Jaunajiem jātniekiem bija jāparāda sava meistarība lecot šādus maršrutus un man ir liels prieks, ka sacensību trešajā dienā to spēju parādīt, izlecot maršrutu bez soda punktiem un kvalificējoties pārlēkšanai. Pārlēkšanā galvenais mērķis bija izlekt bez soda punktiem, tā kā neviens no pārlēkšanas dalībniekiem to nebija izdarījis. Un tas arī izdevās ar Kalgari izcīnījām uzvaru U25 finālā!
Esmu ļoti gandarīta par Kalgari sniegumu, jo viņš savos 19 gados ir lieliskā formā un gatavs darīt visu, kas viņa spēkos, lai izcīnītu uzvaru. TIHS sacensībās mums izdevies uzvarēt jau trešo gadu pēc kārtas.
Mans mērķis starptautiskajās sacensībās ir ar godu pārstāvēt Latviju. Vislabākā sajūta ir kad stāvi arēnas vidū un tava darba rezultātā skan Latvijas himna un katrs no cilvēkiem arēnā ceļas kājās, mani pārņem lepnuma sajūta, jo tad tu saproti, ka izdarīji visu, kas bija nepieciešams un attaisnoji cerības.

 

Natālija Siliņa

 

Datora versija