Zolīte – nopietna spēle gudriem cilvēkiem!

14.11.2019
Zolīte – nopietna spēle gudriem cilvēkiem!
Sestdien, 9. novembrī, Mārupes Sporta un atpūtas kompleksā ar zolītes sacensībām Pierīgas novadu komandām, noslēdzās 2019. gada novadu sacensības 18 sporta veidos.

Šogad Ropažu novads kopvērtējumā 5. vietā, ar 172 punktiem,  neraugoties uz augstākiem sasniegumiem atsevišķos  sporta veidos (volejbols 4. v., basketbols 2.v., MTB 2. vieta,  zolīte)  un pārējos noturoties aptuveni turpat (futbols 1.v., MTB , orientēšanās 3.v.).

Zolītes šī gada komandai, pēc pagājušā gada kritiena (2017. -1. vieta, 2018. – 8.vieta) un skumjiem zaudējumiem sastāvā, tomēr dienas garumā, liekot prātus darbā,  izdevās reabilitēties un, lai gan individuāli neviens no mūsējiem netika uz pjedestāla - kopā izdevās- un izcīnīta 3. vieta! Sastāvs: Viktors Rode, Ārija Kaļiņina, Modris Liepiņlausks un Ilmārs Pūliņš. Apsveicam mūsu lielisko komandu ar iegūtu bronzas kausu Sporta centra kausu galerijai!

Šogad novada čempionātā vēl divi posmi – 24. novembrī un pēdējais posms un gada kopvērtējums 29. decembrī. Norises vieta tiek precizēta 3 dienas pirms kārtējā posma.

Zolīte – nopietna spēle gudriem cilvēkiem!  

Vēl par sacensībām lasiet šeit

Rezultāti

Evita Eglāja,

Ropažu Sporta centra vadītāja

Datora versija