Ropažu un Garkalnes uzņēmēju dienas GaRo_ZA - ar jaunu elpu nākotnes sadarbībā

04.03.2019
Ropažu un Garkalnes uzņēmēju dienas  GaRo_ZA -  ar jaunu elpu nākotnes sadarbībā
2019.gada 29.martā jau trešo gadu pēc kārtas Garkalnes novada pašvaldība, Ropažu novada pašvaldība, “Ropažu Garkalnes partnerība” un “Ropažu novada uzņēmēji”, veiksmīgas sadarbības vadīti, organizē uzņēmēju dienu “GaRo_ZA 2019”.

 

Šogad pasākuma programma tika mainīta - lekcijām un iedvesmas stāstiem pievienojot diskusiju paneli par šodien aktuālu tēmu “Uzņēmēju un izglītības iestāžu savstarpējā sadarbība”.

Uzņēmēji un izglītības sistēma iet roku rokā veiksmīgas nākotnes attīstības vārdā, tāpēc ir ļoti aktuāli veidot progresīvu sadarbību starp uzņēmējiem un izglītības iestādēm, apmācot jaunos darba ņēmējus atbilstoši mūsdienu tendencēm.

Diskusija notiks Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes priekšsēdētāja un Biznesa augstskolas “Turība” īpašnieka  Aigara Rostovska vadībā, kurš ir pieredzējis “uzņēmējs un izglītība” vienā personā un saskaras ar šo divu nozaru sinerģiju ikdienā.

Pasākumu visas dienas garumā vadīs Ropažos ļoti iecienītais LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Šī gada pasākumu veidos 4 daļas:

·  lektori un iedvesmas, pieredzes stāsti

·  paneļdiskusija - “Uzņēmēju un izglītības iestāžu savstarpējā sadarbība”

·  tirgus vietējiem ražotājiem

·  jauniešu programma 28.martā

Pasākums iepriekšējos gados pulcējis vairāk nekā 150 aktīvos uzņēmējus, taču sagaidāms, ka šī gada izmaiņas programmā piesaistīs daudz lielāku apmeklētāju skaitu, jo diskusijas tēma aktuāla gan vecākiem, gan uzņēmējiem, gan izglītības iestāžu darbiniekiem, bet tirdziņš, kā ierasts - Garkalnes un Ropažu novadnieku satikšanās vieta!

 

Neliels ieskats 2017.gada “GaRo_ZA 2017” uzņēmēju dienās:

 

Esat laipni aicināti pieteikties gan uz pasākumu kā dalībnieki (klausītāji), gan uz tirdziņu kā Ropažu un Garkalnes aktīvie preču, pakalpojumu tirgotāji!  Atgādinām, ka dalībnieku skaits ir  ierobežots un priekšroku dosim “savējiem”, tāpēc nenokavējiet pieteikšanos! 

Ø  Pieteikšanās dalībai pasākumā, sūtot e-pastu: ropazu.uznemeji@gmail.com

Ø  Pieteikšanās tirgoties pa tālruni: +371 29 444 672

 

Lai saņemtu aktuālo informāciju, “seko” Ropažu uzņēmēji FB lapai un pārējo organizatoru Facebook profiliem un informācijai mājas lapās.

 

Uz tikšanos jau pavisam drīz Ropažu un Garkalnes uzņēmēju dienās “GaRo_ZA 2019”!

 

Nellija Štolcermane,

Biedrības "Ropažu novada uzņēmēji" valdes priekšsēdētāja

Datora versija