1

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
aicina darbā
LIETVEDI-KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU
(profesijas kods 3341 03)

Darba veikšanas vietas: Sporta iela 1, Ropažos.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt lietvedības dokumentu sagatavošanu, izpildes kontroli un nepārtrauktu dokumentu apriti;
  • kontrolēt dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas atbilstību lietvedības noteikumiem, kā arī kontrolēt atbildes sniegšanas termiņus;
  • koordinēt informācijas un dokumentu apriti starp struktūrvienībām savas kompetences ietvaros;
  • veikt nosūtāmās korespondences noformēšanu un sagatavošanu nosūtīšanai pa pastu;
  • organizēt un nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanas centra apmeklētāju pieņemšanu;
  • nodrošināt valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) pakalpojumus iedzīvotājiem;
  • atbildēt uz klientu apkalpošanas centra telefona zvaniem.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vēlama augstākā izglītība vai pirmā līmeņa profesionālā izglītība;
  • pieredze dokumentu aprites procesu nodrošināšanas un lietvedības jomā;
  • pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu Lietvaris vai kādu no dokumentu pārvaldības sistēmām (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un risināt problēmsituācijas;
  • prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
  • iniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz noteiktu laiku ~ 1,3 gads);
  • stabilu atalgojumu 1107 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta mēnešalga līdz 1384 EUR, saskaņā ar individuālās kvalifikācijas novērtējumu);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgus atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Pieteikumu, norādot Lietvedis-Klientu apkalpošanas speciālists iesniegt līdz 2024.gada 11.aprīlim:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv,
  • ar pasta starpniecību vai personīgi (slēgtā aploksnē), adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldības Personāla vadības nodaļai, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 27757385.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.