Ziņas, jaunumi
1

Lai Ropažu novada skolēni, kuri mācās Rīgas izglītības iestādēs, varētu ērtāk nokļūt galvaspilsētā, no šī gada 31. oktobra reģionālā sabiedriskā autobusa maršruta Rīga–Suntaži–Ērgļi rīta reisa kustību sarakstam darba dienās tiks pievienota pietura “Zaķu pagrieziens”.  

Bērni pieturā “Zaķu pagrieziens” varēs iekāpt maršruta nr. 7964 Rīga-Suntaži-Ērgļi reisā, kas no Ērgļiem izbrauc plkst. 5.20 un pieturā piestāj plkst. 7.07, kā arī autobuss tur pieturēs no pirmdienas līdz sestdienai. Pietura “Zaķu pagrieziens” atrodas uz autoceļa RīgaĒrgļi (P4).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS “Liepājas autobusu parks”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu.

Par valsts SIA Autotransporta direkciju

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās. 

Papildu informācijai:
Sanita Heinsberga
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67356129
E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lva