DARBS

Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "Vilkme"

aicina darbā

santehniķi-remontstrādnieku ūdenssaimniecībā

Darba vieta: Mucenieku, Silakroga un Zaķumuižas ciems, Ropažu pagastā

Darba pienākumi:

  • veikt ārējo ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmu apkopi un remontu;
  • veikt ūdens staciju un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu ekspluatācijas un remonta darbus;
  • veikt siltuma un ūdens skaitītāju montāžu, ievadskaitītāju rādījumu nolasīšanu;
  • piedalīties avārijas situāciju likvidēšanā ūdens, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmās.

Prasības pretendentam:

  • profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība, vai profesionālā pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi;

Mēs piedāvājam:

  • aktīvu darbu stabilā pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 950 EUR (bruto) pārbaudes laikā;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2022. gada 22.aprīlim uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv

Darba devēja kontaktpersona: SIA “Vilkme” Galvenais enerģētiķis t.29294730

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.