Ukrainas atbalstam
2

⚫ 731 diena prātam neaptverama ļaunuma, iznīcības un nāves. 731 diena pārcilvēciska cīņasspara, drosmes un atbalsta. Tumsas cīņa pret gaismu.

Jau divus gadus mēs palīdzam tuvoties uzvarai – ziedojot līdzekļus un tehniku, protestējot un ticot, ka tumsonības dienas ir skaitītas. Arī šogad mēs aicinām sanākt pie Brīvības pieminekļa, lai kopīgi iestātos par Ukrainas neatkarību un pateiktu skaļi un skaidri: šim karam ir jābeidzas tagad!

Mums ir jāturpina spēcināt Ukrainu – ar vārdiem, darbiem un domām, jo šī ir mūsu kopīgā cīņa. Tāpēc aicinām pulcēties 24. februārī no plkst. 12.30 pie Brīvības pieminekļa, lai izrādītu atbalstu Ukrainai un Ukrainas tautai un nosodītu Krievijas uzsākto noziedzīgo un agresīvo karu.

Oficiālā programma sāksies plkst. 13.00. Pasākuma dalībniekus uzrunās vairākas Latvijas, Baltijas un Ukrainas amatpersonas un sabiedriskie aktīvisti. Būs pieejama arī video tiešraide.

Visa aktuālā informācija: https://kopalidzuzvarai.lv

🇺🇦 🇱🇻 Mītiņa dalībniekus aicinām ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus, kurus varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa.

Mītiņu “Kopā līdz uzvarai!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar biedrību “Gribu palīdzēt bēgļiem”, "Eiropas kustība Latvijā" un "Tavi draugi". Organizācija lūdz dalībniekus būt atbildīgiem un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

Pasākuma norisi līdzfinansē Eiropas Savienības Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Kultūras ministrija. Par pasākuma saturu atbild Latvijas Pilsoniskā alianse, Gribu palīdzēt bēgļiem, Eiropas kustība Latvijā, Tavi draugi. Paldies par atbalstu radošajai aģentūrai "Wrong".

Pasākums tiks fotografēts un filmēts.