Kultūra
1

Blūza mūzika, Amerikas gaisotne un skaistā Latvijas daba satiekas ikvasaras Festivālā “R&B Blues Festival” – Ropažos 2024.gada 8. jūnijā.

Starptautiskais festivāls “R&B Blues Festival” pulcēs apmeklētājus gleznainajā, vēsturiskajā Ropažu parka estrādē, Lielās Juglas krastā. R&B Blues Festival ir lielākais Blūza mūzikas festivāls Latvijā. Kopš 2016.gada festivāls norisinās Ropažos un tā organizators ir Latvian Blues Band solists Jānis ‘Bux’ Bukovskis.

Visas dienas garumā festivāla apmeklētājiem būs iespēja vērot gan pašmāju gan starptautisku mākslinieku koncertus, festivāla viesmākslinieki – Justina Lee Brown no Nigērijas – Eiropas Aretha Franklin balss, kā arī Polijas atraktīvā Boogie/Blues apvienība Boogie Boys. Festivāla īpašie viesi - Aija Andrejeva & Very Cool People ar koncertprogrammu ‘Vudstokas renesanse’, kā arī pašmāju blūza zvaigznes - Latvian Blues Band un Blues/Funky/Soul meistari “SUGAR SUGAR”. Festivāla programmu atklās jaunie Latvijas Blūza talanti “The Rollkeys”.

Amerikāņu auto cienītājiem - sadarbībā ar “Amerikāņu auto klubs” no plkst.15:00 Festivāla teritorijā norisināsies ASV auto izstāde, kurā ikvienam festivāla apmeklētājam būs iespēja aplūkot īpašos spēkratus.

Festivāla norises teritorijā darbosies bērnu atrakciju zona, kur varēs ļauties izklaides iespējām, lai “R&B Blues Festival” kļūtu par labu pirmo pieredzi jaunākajiem festivāla apmeklētājiem. Kā arī apmeklētājiem būs iespēja baudīt ēdienus un dzērienus no festivāla sadarbības partneriem. Sīkāka informācija par aktivitātēm tiks izsludināta tuvojoties festivāla norises datumam.

„R&B Blues Festival” ir piemērots ikvienam interesentam, kurš vēlas atpūsties svaigā gaisā, baudīt kvalitatīvu mūziku un patīkamu atmosfēru.

Ieeja festivālā 8. jūnijā no plkst. 15.00.
Bērniem līdz 16 gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja bez maksas.

Biļetes iespējams iegādāties www.aula.lv kā arī pasākuma norises vietā.
https://www.aula.lv/pasakumi/randb-blues-festival?event=1866

Biļetes 15:00 eiro  Ropažu Kultūras centrā (līdz 07.06.2024.)  (ar skaidru naudu)

22:00 eiro https://shop.aula.lv/event/rb-blues-festival-7ur8z9

Plašākai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā www.rbbluesfestival.com

Festivālu organizē SIA, JS Music, organizators Jānis Bukovskis